مهندس 62 ساله فولکس واگن، به تقلب زیست محیطی اعتراف کرد

یکی از مهندسان فولکس‌واگن به جرم خود اعتراف کرد و پذیرفت که با وزارت دادگستری آمریکا درمورد رسوایی تقلب این شرکت همکاری کند. او نخستین فردی است که در ارتباط با این پرونده مجرم شناخته می‌شود.
به نقل از دنیای اقتصاد، به گزارش فورچون، جیمز لیانگ، که از سال 1983 برای شرکت فولکس‌واگن کار می‌کند و یکی از افراد گروه مهندسی توسعه موتورهای دیزلی است، در دادگاه به اتهام کلاهبرداری و نقض قوانین هوای پاک آمریکا متهم شد. این مهندس 62 ساله روز جمعه در دادگاه حاضر شد و موافقت کرد با دولت آمریکا درمورد تحقیقات درباره فولکس‌واگن همکاری کند. در کیفرخواست لیانگ آمده است او به همراه کارکنان فعلی و سابق فولکس‌واگن توطئه کرده‌اند قانون‌گذاران آمریکایی را درمورد نرم‌افزار تقلب در میزان انتشار گازهای آلاینده، گمراه کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران