موضوعات داغ

تأخیر در تحویل چانگان CS55 پلاس سایپا

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
عکس مطلب اول

چانگان CS55 پلاس یکی از گران‌ترین خودروهای وارداتی است که به نمایندگی سایپا وارد کشور می‌شود. بهمن‌ماه سال گذشته بود که چند دستگاه CS55 پلاس به طور نمادین به مشتریان تحویل داده شد و پس از آن، سایپا طرح فروش این محصول با تحویل سه‌ماهه را برگزار کرد. متقاضیان بسیاری در این طرح شرکت کردند، ولی ظاهرا مشکلی در تحویل به وجود آمده است.

بسیاری از مشتریان چانگان CS55 پلاس که جزو مخاطبین خودروبانک هستند، با ارسال پیام به تأخیر در تحویل ماشین اشاره و از سایپا گله کرده‌اند. طبق وعده شرکت واردکننده، CS55 Plus می‌بایست پیش از خردادماه در اختیار خریداران قرار می‌گرفت، ولی حالا نیمی از ماه سوم گذشته و فرایند تحویل خودروها به کُندی در جریان است.

خودروبانک پیگیر مسئله تأخیر در تحویل چانگان CS55 پلاس شده و پاسخی برای این عزیزان پیدا کرده است. طبق بررسی‌های صورت گرفته، تأخیر در تحویل چانگان CS55 پلاس صحت دارد. خبر خوش اینکه تعدادی از این خودروها در گمرک هستند و وارد کشور شده‌اند. با این حال، مراحل ترخیص آن‌ها به‌کندی انجام می‌شود.

تأخیر در تحویل چانگان CS55 پلاس موجب نگرانی مشتریان شده است، چراکه این ماشین در بهمن‌ماه سال گذشته با قیمت علی‌الحساب، ۱ میلیارد و ۱۱۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش گذاشته شد. هرچه تحویل دیرتر انجام شود، قیمت خودرو بالاتر می‌رود.

مشخصات فنی چانگان CS55 پلاس

چانگان CS55‌ پلاس وارداتی سایپا یک کراس اوور سایز متوسط شهری بوده که از موتور ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر بلوکور استفاده می‌کند. پیشرانه بلوکور محصول مشترک میان چانگان و فورد است و حداکثر قدرت و گشتاور آن به ترتیب به ۱۸۸ اسب بخار و ۳۰۰ نیوتن متر می‌رسد. البته سایپا به منظور تطابق با شرایط آب و هوایی مشور، با اعمال تغییرات نرم‌افزاری راندمان موتور را اندکی کاهش داده است. نیروی موتور از طریق گیربکس ۷ سرعته دو کلاچه اتوماتیک روی چرخ‌های جلو وارد شده و ماشین را به حرکت می‌اندازد.

استفاده از فناوری توربوشارژ در موتور، مصرف سوخت ترکیبی ۵.۹ لیتر در هر صد کیلومتر، حجم باک ۵۵ لیتری، شتاب صفر تا صد ۸.۲ ثانیه‌ای، حداکثر سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت، تعلیق جلو مک فرسون و تعلیق عقب مولتی لینک، از دیگر مشخصات چانگان CS55‌ پلاس واردات هستند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد