دومین پیش نمایش از برنامه جرمی کلارکسون منتشر شد + فیلم

با نزدیک شدن به زمان پخش برنامه "گرند تور" که با حضور سه مجری محبوب "جرمی کلارکسون"، "ریچارد هموند" و "جیمز می" دنبال می‌شود، خبرهای پیرامونی آن هم روز به روز بیشتر می‌شود. حال در کنار این‌ها، سازنده این برنامه یعنی "آمازون" تصمیم گرفته پیش نمایشی دیگر از برنامه هفتگی خود ارائه کند تا دل مخاطبانشان را بیش از پیش آب کند و ما هم فیلم آن را برای شما خوانندگان در انتهای مطلب بارگذاری کرده‌ایم تا در این احساس شریک باشید.
جهت یادآوری، برنامه گرند تور که توسط آمازون ساخته شده و با سه مجری محبوب خودرویی یعنی "جرمی کلارکسون"، "ریچارد هموند" و "جیمز می" دنبال می‌شود، براساس اعلام رسمی آمازون و همچنین تاریخی که در ویدیو آمده است، اولین قسمت آن از 18 نوامبر 2016 و سپس دیگر قسمت‌های آن به صورت هفتگی بر روی سرویس "آمازون پرایم" پخش خواهد شد. اگر این تاریخ را به شمسی تبدیل کنیم، می‌توان گفت که طرفداران این سه مجری محبوب بار دیگر می‌توانند برنامه مورد علاقه‌شان را از تاریخ 28 آبان ماه سال جاری تماشا کنند.
طبق گفته سازندگان برنامه گرند تور، بیشتر جلسات فیلمبرداری در ایالت متحده، انگلستان و آلمان انجام می‌شود و در خلال این‌ها، جلسات محدودی هم در سایر کشورها و شهرها برگزار خواهد شد. برای راه اندازی این برنامه هم آمازون فعلا 36 قسمت را در قرارداد خود قید کرده که در سه فصل 12 قسمتی به نمایش در می‌آید.
در ادامه می‌توانید پیش نمایش برنامه "The Grand Tour" که توسط تیم خودروبانک برای شما خوانندگان آماده شده است را مشاهده کنید.

نظرات
 
 
 
Kaveh 1395/7/19
How to watch in Iran? Now that's a challenge
Mahdi 1395/7/20
جانم
sadegh007 1395/7/20
جووووووووووووووووووووون
علی 1395/7/20
همین 1:30 به کل فصل اخر تاپ گیر می ارزید :))))

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران