دیداری کوتاه با سریع‌ترین سدان جهان + فیلم

در حال حاضر نسخه P100D از تسلا مدل S که زمان زیادی از معرفی آن نمی‌گذرد، به عنوان سریع‌ترین وسیله نقلیه چهار درب شناخته می‌شود. این چیزی است که شرکت کنندگان "درگ تایمز" عنوان کرده‌اند و اکثر آنان سرعت و قدرت تسلا مدل S را از نزدیک درک کرده‌اند.
برای اثبات این فرضیه، دو مدل تسلا مدل S برای انجام مسابقات درگ آماده شده‌اند و برای شارژ آنان، یک ژنراتور صنعتی 150 کیلووات ساعتی (برابر با 5 ایستگاه شارژ تسلا) را پشت یک کامیون گذاشته‌اند تا پس از مدت کوتاهی باتری‌های تسلا P100D کاملا شارژ شده و آماده رقابت با حریفان خود شود. برای آزمودن این خودرو، محصولاتی همچون شورلت کوروت Z06، دوج چلنجر هلکت، نیسان GT-R، شورلت کامارو و همچنین کادیلاک CTS-V به خط شده‌اند که در تمامی رقابت‌ها محصول قدرتمند تسلا سربلند بیرون آمده است.
بهترین عملکردی که تسلا مدل S به نمایش گذاشته است، حداقل زمان 10.76 ثانیه‌ای با حداکثر سرعت 196.9 کیلومتر بر ساعتی است که یک رکورد جدید در میان تمامی ماشین‌های چهار درب و خودروهای شهری برقی به حساب می‌آید. رکوردی که حتی روی دست پاگانی هوایرا هم زده است.
در واقع نسخه P100D از تسلا مدل S به باتری‌های 100 کیلووات ساعتی و دو موتور الکتریکی قدرتمند مجهز شده است که قدرت را به هرچهارچرخ ماشین ارسال کرده و باعث دستیابی به شتاب صفر تا صد 2.5 ثانیه‌ای در سطوح خشک و شتاب 2.7 ثانیه‌ای در سطوح مرطوب شده است.

در ادامه می‌توانید فیلم درگ تسلا مدل S با دیگر خودروهای ذکر شده را تماشا کنید.


برچسب ها:
نظرات
 
 
 
Omid622 1395/8/7
واقعا تسلا بدجور موی دماغ تمام خودرو سازی دنیا شده چه حالی میده سوار این ماشین باشی و با اوانتادرو سوپر ولوچه 2016 کل کل بندازی و سر آخر تو جاده با این شتاب سرسام آور لامبو رو محو کنی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران