تبلیغات عجیب گرند تور

شاید بهترین راه برای تبلیغ یک برنامه و یا حتی یک ماشین، تبلیغات گسترده تلویزیونی و یا اینترنتی باشد. بیلبوردهای تبلیغاتی هم می‌توانند یکی از راه‌های ارزان‌تر تبلیغ در سطح شهرها و یا خارج از شهر باشند که خب محدوده جغرافیایی بسیار کمتری را در بر می‌گیرند و گاهی اوقات مردم بدون نگاه کردن به تابلو، خیلی راحت از کنار آن عبور می‌کنند. ولی وقتی تبلیغی عجیب و غریب داشته باشید، نه تنها مردم دور و اطراف به آن توجه می‌کنند، بلکه هرکدام سعی دارند عکسی از آن گرفته و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند که اهداف شما را سریع‌تر و پویاتر محقق می‌سازد.

تبلیغات گرندتور

حال برنامه "گرند تور" برای معرفی بهتر خود در میان مخاطبان، دست به روش‌های تبلیغ عجیبی و غریبی زده است و در آخرین اقدامات خود، چندین دستگاه تویوتا پریوس واقعی را که بر روی آنان نام و لوگوی برنامه "گرند تور" حک شده است، به موانع کنار جاده کوبیده و یا برخی از آنان را انگار که از ساختمان چند طبقه به پایین پرت شده باشند، درون زمین فرو کرده است تا نگاه هر مخاطبی را بلااستثنا به سمت خود جلب کند.

تبلیغات گرند تور

پیش‌تر هم جرمی کلارکسون در برنامه تخت گاز نفرت خود از تویوتا پریوس را اعلام کرده بود و در اولین قسمت از برنامه گرند تور هم شاهد تیکه انداختن جرمی کلارکسون به سمت تویوتا پریوس بودیم، چون با نادیده گرفتن مزیت‌های زیاد این خودروی هیبریدی کم مصرف، از آن به عنوان یک خودروی کاملا کسل کننده و عاری از هرگونه هیجانی یاد می‌شود. حال بعید هم نیست پشت پرده اینگونه تبلیغات جرمی کلاکسون هم حضور داشته باشد.
این تبلیغات همانطور که انتظار می‌رفت، علاوه بر دزدیدن نگاه بسیاری از مردم شهر، در شبکه‌های اجتماعی و به دنبال آن در وبسایت‌های خبری و مرتبط با خودرو هم بازتاب گسترده‌ای داشته است که بدون شک در آینده‌ای نه چندان دور عکس العمل شرکت خودروسازی تویوتا را به همراه خواهد داشت.
نظرات
 
 
 
Kaveh 1395/9/1
GT'S innovation

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران