انگلیسی‌ها با چه خودروهایی به نمایشگاه گوانگژو رفته بودند؟

علیرغم حضور فعال شرکت‌های خودروسازی بریتانیایی در نمایشگاه بین المللی لس آنجلس، حدودا 11 هزار کیلومتر دورتر از لس آنجلس هم شاهد حضور فعال کمپانی‌های خودروسازی بریتانیایی در نمایشگاه گوانگژو چین هستیم، ولی برخلاف نمایشگاه لس آنجلس که در آن شاهد رونمایی از محصولاتی همچون استون مارتین ونکویش S سوپر GT با چهره‌ای جنگنده و اسپرت به عنوان پرچم‌دار آینده استون مارتین بودیم، برای نمایشگاه گوانگژو تنها محصولات عمومی آورده شده است که می‌توانید با مراجعه به گالری تصاویر از جزییات غرفه‌ها مطلع شوید.
با مراجعه به غرفه استون مارتین، عموما خانواده ونتیج و شاید هم ونکویش را خواهید دید که تنها خودروی لوکس "رپید S" نقطه قوت آن به شمار می‌رود، در حالی که استون مارتین هفته گذشته از خودروی پرچم دار جدید خود تحت عنوان "ونکویش S سوپر GT" رونمایی کرده بود و انتظار می‌رفت حداقل برای نمایش عمومی به نمایشگاه بین المللی گوانگژو چین آورده شود، هرچند پرچم دار جدید استون مارتین قرار است به تعداد محدود ساخته شود و بازار چین می‌تواند یکی از بازارهای مورد نظر برای فروش استون مارتین تلقی شود.
دیگر خودروساز بریتانیایی حاضر در نمایشگاه گوانگژو چین هم جگوار است که برای چندمین بار پیاپی شاسی بلند F-Pace را به همراه دیگر محصولات خود به نمایشگاه آورده است، ولی خب علاوه بر این‌ها، جگوار محرک‌های دیگری هم برای جذب تماشاگر با خود به گوانگژو آورده که شامل یک شاسی خام آویزان شده از سقف و همچنین یک دستگاه خودروی مسابقه‌ای احتمالا از سری مسابقات فرمول 2 یا فرمول 3 می‌شود.
در ادامه می‌توانید با مراجعه به گالری تصاویر، متوجه شوید که خودروسازان انگلیسی با چه محصولاتی به نمایشگاه گوانگژو چین رفته‌اند.
نظرات
 
 
 
Nader 1395/9/9
ام ژی اصیل انگلیسی کجاس تو محصولات انگلیسی ? یا باید تو غرفه چینی ها دنبالش گشت ? اصلا راه دادن بیاد توی نمایشگاه ?
  • Ardavan 1395/9/10
    عقده ای
  • امیر 1395/9/10
    ام جی یک خوردوی چینی شده خود انگلیسی ورشکسته شد انداختنش دور در کارخونشم تخته کردن و دیگه تولید نمیکنن!
    الان دیگه تماما ساخت چین هست با کیفیت آشغال قطعات چینی.
    ام جی جی اس گیربکس دچار مشکل شده همش خراب میشه دست ملت! نصف قیمت فروش نمیرن!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران