افزایش گارانتی مدل های مک لارن به ۱۲ سال

بیش از ۳۰۰۰ دستگاه از محصولات مک لارن در حال تردد در جاده های بریتانیا هستند و همین مورد سبب شده تا این کمپانی به فکر یک پیشنهاد ویزه برای دارندگان این خودروها باشد و این پیشنهاد چیزی نیست جز افزایش گارانتی خودروها به 12 سال.
این گارانتی از این پس بر روی تمام خودروهای جدید این شرکت اعمال خواهد شد و مشتریان قبلی نیز که خودروی آنها عمری کمتر از ۱۰ سال و یا کیلومتری کمتر از 160 هزار کیلومتر داشته باشند از این گارانتی بهره مند خواهند شد.
به گفته ی کارل ویپ رییس بخش پس از خدمات فروش مک لارن مشتریان این شرگت به دنبال اطمینان و استانداردهای جدیدی هستند تا بتوانند لذت بیشتری از خودروی خود ببرند. حتی برخی از مشتریان هستند که از خودروی خود به طور روزمره استفاده می کنند و به همین دلیل ما تصمیم به ارایه ی گارانتی افزایش یافته کردیم تا دوره ی پوشش خدمات برای مشتریان را افزایش دهیم.
این گارانتی افزایش یافته شامل سرویس ها، رنگ، تعویض کلاچ ها، تعویض چرخ ها، تایرها و باتری ها می شود و حتی شامل پوسیدیگی و خراش و یا فرسودگی و نیز اپدیت های نرم افزاری است. گرچه این موارد ممکن است به عنوان بخشی از یک فراخوان نیز باشند.
نظرات
 
 
 
حسین 1395/9/13
درسته قیمت این ماشین با ماشین های ما قابل مقایسه نیست اما نبود رقابت باعث شده ماشینی که ما ۷۴ میلیون سال ۹۳ خریدیم، امسال گارانتی اش تموم شه😭

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران