قسمت چهارم گرند تور منتشر شد + لینک دانلود

قسمت چهارم مستند خودرویی گرند تور با اجرای جرمی کلارکسن، ریچارد هموند و جیمز می امروز منتشر شد. همانطور که هر قسمت از این برنامه در یکی از شهرهای جهان برگزار می‌شود در این قسمت نیز تیم گرند تور به ویتبی در انگلستان رفته اند.
در این قسمت جرمی کلارکسون به رانندگی با خودروهای پورشه ۹۱۱ جی تی ۳ آر اس و بی ام و M4 GTS و مقایسه ی آن‌ها با یکدیگر می پردازد. نکته‌ی جالب اینکه جرمی علیغم اینکه بی ام و خودروی کندتری از پورشه بوده و از لحاظ کارایی و راحتی نیز در پس پورشه قرار می‌گیرد اما بی ام و را برنده‌ی رقابت اعلام می‌کند تنها به این دلیل که ریچارد هاموند یک دستگاه پورشه ۹۱۱ GT3 RS دارد.
در بخش های دیگر نیز شاهد رقابتی جذاب بین سه خودروی ابداعی از طبیعت هستند که اتفاقات جذاب و دیدنی را رقم می‌زند.
در ادامه گروه خودروبانک لینک دانلود این مستند را برای مخاطبان گرامی در کانال تلگرام قرار داده است که می‌توانید به آدرس تلگرام خودروبانک مراجعه کنید:
https://telegram.me/khodrobank
نظرات
 
 
 
Kaveh 1395/9/20
Isn't it illegal??
  • علیرضا عرفانیان 1395/9/21
    ویندوز شما قانونیه؟
    دانلود منیجر شما قانونیه؟
    #جوگیر نشویم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران