خودروبانک، کاندید بهترین سایت خودرویی + از ما حمایت کنید

همانطورکه می‌دانید، خودروبانک در جشنواره وب ایران شرکت کرده و این جشنواره روزهای پایانی خود را سپری می کند. در این جشنواره که سال گذشته خودروبانک توانست عنوان برترین وبسایت خودرویی کشور از دید مخاطبان را بدست آورد، سایت‌های مختلف خودرویی شرکت کرده و با یکدیگر به رقابت پرداخته‌اند.
دیروز جشنواره وب ایران، اسامی کاندیدهای بهترین سایت خودرویی را در قسمت داوران اعلام کرد. در این لیست نام 5 سایت خودرویی از بین 19 سایت شرکت کننده در این جشنواره اعلام شده که در بین آنها نام وبسایت خودروبانک نیز دیده می‌شود. این قطعاً موفقیت بزرگی برای وبسایت خودروبانک محسوب می‌شود و از حمایت شما کاربران عزیز تشکر می‌کنیم. اما هنوز کار به انتها نرسیده و خوشحال می‌شویم که با رای‌های خود ما را در این جشنواره حمایت کنید.
برای رای به خودروبانک کافی است به صفحه زیر رفته و روی قلب کلیک کنید و سپس از داخل ایمیل وارده شده، رای خود را تایید کنید.
مطمئناً حمایت شما به ما نیرو و انرژی می‌دهد تا بتوانیم خدمات بهتری را ارایه دهیم.

صفحه خودروبانک در جشنواره وب ایران: رای به خودروبانک

از خودروبانک حمایت کنید

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران