نگاهی به کیفیت وانت‌های داخلی

ایسنا: بیشتر وانت‌های تولیدی و مونتاژی از سوی خودروسازان داخلی در پایین‌ترین سطح کیفی قرار دارند. به گزارش ایسنا، براساس ارزیابی ارائه شده از وضعیت کیفیت وانت‌های داخلی، بیشتر این محصولات همچنان در پایین‌ترین سطح کیفی ممکن قرار دارند.
براساس نتایج ارزیابی بهمن ماه ۱۳۹۵ در میان هشت مدل وانت داخلی در حال تولید، تنها دو مدل در سطح کیفی دو و ستاره قرار داشته و مابقی تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.
در این زمینه وانت تندر (ایران خودرو) سه ستاره کیفی و وانت پیکاپ فوتون دیزلی (ایران خودرو دیزل) دو ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.
اما باقی این محصولات شامل وانت نیسان دوگانه‌سوز (زامیاد)، وانت کارا دوکابین (بهمن موتور)، وانت نیسان تک‌سوز (زامیاد)، وانت دیزل زامیاد، وانت کارا تک کابین (بهمن موتور) و وانت سایپا ۱۵۱ (بن‌رو) تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌ و در پایین‌ترین سطح کیفی قرار دارند.
در مدل ارزیابی کیفیت خودروهای داخلی، این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین سطح کیفی و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.
نظرات
 
 
 
زمان 1396/1/15
بدبخت ترین ملت هم این روزها این طور وانت هایی سوار نمیشوند فقط ملتی که نفهم هستند سوارند
ساندیس میخوام 1396/1/15
والا ما که راضی هستیم ایشالا تا آخر دنیا ما ایرانیان سوار همچین ماشین های با کیفیتی بشیم دمشون گرم مسولین همیشه بهترین خدمات را به ما میدهند
Navid Jahromi 1396/1/16
استانداردی که به نیسان گاوی مجوز تولید بده فاتحشو باید خوند.
ما برای کارمون مجبور به استفاده از نیسان گاوی هستیم.مزخرفترین وانتی که هست همینه.خدا لعنتشون کنه. وقتی توان تولید ندارید جلوی وارداتش رو نگیرید.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران