اولین تیزر از مرسدس بنز G کلاس جدید را ببینید + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
تنها چند روز پس از انتشار تصاویر رسمی از داخل کابین مرسدس بنز G کلاس واگن نسل جدید، شرکت خودروسازی مرسدس بنز یک ویدیو جدید تبلیغاتی از این اتومبیل منتشر کرده است که فضای داخل کابین اتومبیل را بهتر و پویاتر به مخاطبان خود نشان می‌دهد، حال گروه خودروبانک این فیلم را آماده کرده و در انتهای همین مقاله بارگذاری کرده است که شما هم می‌توانید در خودروبانک شاهد آن باشید.
در این فیلم کوتاه، ویژگی‌های منحصربه فرد مرسدس بنز G کلاس نسل جدید به تصویر کشیده شده است، همچون کروز کنترل اتومبیل که شما را وارد یک تور واقعی در شهر کرده و می‌توانید با فعال کردن آن، تاحدودی به اتومبیل خود اعتماد کنید و از مناظر شهری لذت ببرید. در مدل‌های استاندارد اتومبیل از سنسورهای آنالوگ در صفحه کیلومتر اتومبیل استفاده خواهد شد، اما مشتریان می‌توانند یک صفحه کیلومتر دیجیتال را به اندازه 12.3 اینچ سفارش دهد که با انتخاب این گزینه، صفحه کیلومتر شما در کنار صفحه نمایشگر 12.3 اینچی سیستم سرگرمی اتومبیل قرار گرفته و حالت یکپارچه بین صفحه نمایشگر کنسول مرکزی و صفحه کیلومتر اتومبیل بوجود می‌آورد.
پیش از این هم گفته بودیم که در داخل کابین مرسدس بنز G کلاس نسل جدید از یک سیستم صوتی قدرتمند فراگیر با 16 بلندگوی استریو و همچنین صندلی‌های فعال موسوم به "MultiContour" استفاده شده است که علاوه بر قابلیت تنظیم در جهات مختلف، به سیستم‌های گرمایشی، سیستم تهویه و همچنین ماساژور هم مجهز شده است. علاوه بر این، روکش‌های مختلف چرمی "لوگانو" و "ناپا" به صورت سفارشی بر روی صندلی‌های اتومبیل استفاده خواهد شد، اما بر روی دیگر تجهیزات داخل کابین همچون کنسول مرکزی، داشبورد و یا پنل‌های داخلی درب‌ها، از روکش‌های چرمی باکیفیت "ناپا" استفاده خواهد شد.
انتشار این ویدیو از سوی مرسدس بنز، می‌تواند شما را برای رونمایی رسمی این محصول آماده کند که در ماه ژانویه 2018 میلادی و در نمایشگاه اتومبیل دیترویت آمریکا رونمایی آن انجام خواهد شد.

برچسب ها:
نظرات