فروش محصولات ایران خودرو در مدل 97

گروه صنعتی ایران خودرو به منظور جلب رضایت مشتریان، ثبت نام و فروش محصولات مختلف خود را در مدل‌های 97 آغاز کرده است که مشتریان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز این شرکت و یا حتی مراجعه به وبسایت فروش گروه خودروسازی ایران خودرو، نسبت به خرید محصولات این شرکت اقدام کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ايكوپرس، معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو با اعلام اين خبر اظهار كرد: توقع و انتظار مشتريان از ايران خودرو به عنوان بزرگ‌ترين خودروساز خاورميانه، فراتر از ديگر رقبا خواهد بود و از اين رو با هدف جلب رضايت مشتريان و به پاس اعتماد و حمايت هموطنان عزيز از توليد و محصول داخلي، تغيير مدل محصولات ايران خودرو مطابق با ساير خودروسازان جهاني چندماه پيش از تغيير سال جديد در دستور كار اين شركت قرار گرفته است تا محصولاتی بروز در اختیار مشتریان قرار گیرد.
در این خصوص گفتنی است که تمامی ثبت نام‌های محصولات ایران خودرو از تاریخ "دهم" دی ماه سال 96، در مدل‌های 97 انجام خواهد شد که با ارائه طرح‌هاي متنوع فروش در جهت تامين خواسته‌ها و سلايق اقشار مختلف، شرايطي ايجاد خواهد شد تا هموطنان با هر ميزان توان مالی، بتوانند از محصولات گروه صنعتي ايران خودرو بهره مند شوند.
در پایان همانطور که اعلام کردیم، مشتریان برای انجام ثبت نام می‌توانند به تمامی نمایندگی‌های مجاز این شرکت در سراسر کشور مراجعه کنند و علاوه بر این، می‌توانند از طریق سایت فروش گروه صنعتی ایران خودرو نسبت به ثبت نام اتومبیل مورد نظر خود اقدام کنند.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

احمد

1396/10/11
گذاشتن واژه ماشین برای تولیدات داخل توهین به بزرگان و پیشگامان صنعت خودرو و توهین به مردم هست.من نمیدونم برنامه دیشب برنامه یه شبکه رو درباره تست تصادف سمند با سرعت 50 کیلومتر و از روبرو رو دوستان دیدن یا نه.اگه ندیدید حتما ببینید که چه فاجعه ای هستن این تولیدات داخل.واقعا جای تاسف داره.
واسه من شرایط فروشم میزارن.
  • Mohsen

    1396/10/11
    وقتی مردم صف میکشن دوتا دوتا میخرن که نکنه یه وقت تموم بشه چرا نفروشن چرا نزارن

ایران

1396/10/11
بطور جدی باید گفت ایران فرغون
مستند من و تو همه چیزو ثابت کرد

پیمان

1396/10/11
شرم بر مدیران خودرو سازی.با چه رویی این حرفها را میزنند.بهتراست جهت رضایت مصرف کننده در کارخانه را گل بگیرند.بزرگترین خودروساز خاورمیانه!!!! فقط عوامفریبی.شرم بر شما

سهیل

1396/10/12
کارت ماشین مدل 97 میاد ولی سند اصلی به تاریخ روز صادر شده مثلا 15/11/1396. ظاهرا مدل 97 هست ولی بخوای بفروشی اصل تاریخ سند رو لحاظ میکنن نه کارت ماشین رو. پس مدل ماشینت همون 96 هستش

شاهین

1396/10/12
تکلیف ماشینایی که قبلا (مثلا شهریور) ثبت نام شدن و تحویلشون بعد از این تاریخه (مثلا تو بهمن و اسفند) چیه؟ اونا هم مدل 97 میشن یا 96؟