تقدیر مدیران‌خودرو ازمشتريان چري تيگو٥ با بيشترين كاركرد

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده و عکاس
شركت مديران خودرو روز پنجشنبه طي مراسمي در واحد خدمات پس از فروش این شرکت، از مشتريان خودروي تيگو 5 كه داراي كاركرد بالايي بودند تقدیر کرد. بابك صدرايي مدير بازاريابي چري در کنفرانس خبری این مراسم بيان کرد: چری تيگو ٥ که به‌عنوان اولین محصول چری در بازار ایران شناخته می‌شود، توانسته در طول ٢ سال از حضور خود در بازار ايران، رضايت كامل مشتريان را کسب کند. همچنین وی در ادامه افزود، مدیران‌خودرو اولين شركت داخلي است كه توانست گارانتي ٥ سال يا ١٥٠ هزار كيلومتر را روي محصولات چري قرار دهد. همچنين سال گذشته سازمان ارزيابي استاندارد كشور، چری تیگو 5 را با كيفيت‌ترين کراس‌اوور بازار تا محدوده ١٠٠ ميليون تومان انتخاب کرد. از سوي ديگر فروش بيش از ٢٥ هزار دستگاه خودرو و رضايتمندي بالای مشتريان، گواهی بر موفقيت تيگو ٥ در بازار ایران بوده است. مدیر بازاریابی چری در ایران، همچنين در خصوص برنامه‌هاي آتي این برند در بازار جهانی نیز توضیحاتی داد. نکته قابل توجه در این مراسم، حضور مشتریان تیگو 5 از سراسر کشور بوده که با خودروی خود کارکردی بیش از 50 هزار کیلوتر را داشتند. در گفت‌و‌گو با برخی از مالکان تیگو 5 از چگونگی آشنایی با این برند، میزان رضایتمندی از خودرو و خدمات پس از فروش این شرکت سوالاتی را پرسیدیم. یکی ازمشتریان که حدودا یک سال و نیم پیش به توصیه یکی از آشنایان اقدام به خرید تیگو 5 کرده بود، از انتخاب خود به دلیل داشتن امکانات رفاهی مناسب، عملکرد قابل قبول و خدمات پس از فروش مناسب، رضایت کامل داشته و خرید این خودرو را به دیگران نیز توصیه کرد. همچنین یکی دیگر از مشتریان که خودرویش کارکردی بیش از 50 هزار کیلومتر داشته، از کیفیت خودروی خود در درازمدت سخن گفت و از ارائه خدمات پس از فروش با قیمتی مناسب رضایت داشت.
یکی از نکات قابل توجه در این مراسم، بیان اهداف و برنامه‌های شرکت مدیران‌خودرو بوده که از چندی پیش اقدام به عرضه محصولات چری از جمله تیگو 5 و آریزو 5 توربو تحت مدل 97 کرده است. در این طرح، فروش ویژه با شرایط استثنایی و تحویل فوری خودرو صورت می‌گیرد که این امر در راستای احترام به حقوق مشتریان از سوی این شرکت انجام گرفته است.
علاوه بر این شرکت مدیران‌خودرو با راه اندازی یک کمپین اینستاگرامی با نام I love My Chery، قصد دارد تجربیات مشتریان خود در زمینه استفاده از محصولات برند چری را به اشتراک بگذارد. این کمپین به منظور بهره‌گیری و سهیم‌سازی همگان از ایده‌ها و تجارب مثبت مشتریان خودروهای چری شکل گرفته است. چری‌سواران می‌توانند در این کمپین با بیان ویژگی‌های خودروهای چری یا نکات آموزشی، بازگویی خاطره یا تجربه متفاوت خود با محصولات چری و یا هرگونه محتوای خلاقانه دیگری‌، تجربیات خود را در اختیار سایر علاقه‌مندان به این برند بگذارند. همچنین چری سواران با شرکت در این کمپین می‌توانند بیست و پنجم هرماه در قرعه‌کشی سه دستگاه گوشی موبایل هوشمند و پانزده ماکت خودروی چری شرکت کنند.
نظرات
 
 
 

سعید

1396/10/23
مثل اینکه خود چری باورش نمیشد تا پنجاه هزارتا ماشیناش از هم باز نشه!
 • Sina

  1396/10/23
  خخخخخخخ زدی توخال
 • مهدی

  1396/10/23
  50هزارکارکرد طی 2ساال....شما خودرورهای ایرانخودرو وسایپای رو طی دو سال 50هزار کیلومنتر برون ببین چیزی ازشون میمونه !!!!
 • ali

  1396/10/23
  برین تو سایت خود شرکت نفر اول 131 هزار کیلومتر تو 2 سال کارکرده بقیه افراد همه بالای 90 هزار کیلومتر کارکردن.نویسنده اینجا مثل اینکه حوصله نداشته عدد دقیق بنویسه
 • حسن

  1396/10/23
  دوست عزیز کیفیت محصولات چری حداقل از ایراcنیها چند سر و گردن بالاتره و حتی برخی از محصولاتش مثل a5یا همون 530 خودمون سالها به عنوان تاکسی در قاهره مصر به کار گرفته میشن ،همه می دونیم که پراستهلاکترین کار هم تاکسی شهری است.
 • حسن

  1396/10/23
  دوست عزیز کیفیت محصولات چری حداقل از ایراcنیها چند سر و گردن بالاتره و حتی برخی از محصولاتش مثل a5یا همون 530 خودمون سالها به عنوان تاکسی در قاهره مصر به کار گرفته میشن ،همه می دونیم که پراستهلاکترین کار هم تاکسی شهری است.

عمواسدالله

1396/10/23
من 7 ساله 110 دارم آشغاله فقط کیفیت قطعات کرهای ماتیز روی ام وی ام میاندازند شاید این ماشین را رو پا نگه داشته اگر روی پایه ماتیز نبود الان...