پژو ۲۰۰۸، چهارستاره کیفی دریافت کرد

ایکوپرس : پژو ۲۰۰۸ نخستین محصول شرکت ایکاپ در آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با کسب ۴ ستاره کیفی در صدر جدول رده‌بندی خودروهای تولید داخل قرار گرفت.محمدرضا معتمد، مدیرعامل شرکت ایکاپ با بیان این مطلب گفت: پژو ۲۰۰۸ دربین خودروهای تولیدی کشور در بالاترین سطح کیفی قرارگرفت و به‌عنوان کم‌ایرادترین خودرو تولید داخل شناخته شد.

وی افزود: سیتسم‌های کیفی PSA درتمامی خطوط تولید شرکت ایکاپ رعایت می شود و نتیجه آن تولیدکیفی پژو ۲۰۰۸ و رضایت مشتریان است.مدیرعامل ایکاپ تاکید کرد:‌ گروه صنعتی ایران خودرو برای تولید خودروی بدون عیب در پسابرجام براساس برنامه راهبردی مدیریت ارشد در جهت جلب رضایت مشتریان، برنامه‌ریزی کرده است.وی افزود: مشارکت میان ایران خودرو و شرکت پژو باعث شد همکاری مشترکی در زمینه پیاده‌سازی سیستم‌های به روز تولید و کیفیت در دستور کار شرکت ایکاپ قرار گیرد.معتمد تصریح کرد: تولید محصول جدید در خطوط ایران خودرو سرمایه‌گذاری وسیعی در جهت ارتقای تکنولوژی و تجهیزات خطوط رنگ و مونتاژ به همراه داشت که این امر، باعث ارتقای کیفیت فرآیند و محصول شده است.
نظرات
 
 
 
مصطفي 1396/11/14
اينكه پنج ستاره اروپا رو داشت چي شد يه دفه از ايران چهار ستاره گرفت؟ هر ماشيني رو دست ايران فرغون بدي همين بلا سرش مياد حالا خوبه هنوز داخلي سازيش بيست درصده وضعش اين شده خخخ
 • امیر 1396/11/14
  خودتون دارین جواب خودتون رو میدید، ستاره اروپا ربطی به ایران نداره، این مربوط به استاندارد و کیفیت خودروهای داخلی میشود.
 • على 1396/11/14
  داداش دارى اشتباه ميزنى
  اون ستاره ايمنى هست اين ستاره كيفيت!!!
 • سلام 1396/11/14
  ستاره کیفی برادر، نه ستاره ایمنی
سعید 1396/11/14
شهر که شلوغ بشه ، قورباغه هفتیر کش میشه
افشین 1396/11/14
خودشون به خودشون ستاره میدن و خودشونو تایید می کنند، به مردم هم القا می کنند که این دیگه آخرشه بیاید با این قیمت گزاف بخرید !

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران