تویوتا، مورد اعتمادترین برند از دیدگاه جی دی پاور

موسسه جی دی پاور آمریکا در ماه فوریه هر سال گزارشی با عنوان " مورد اعتمادترین برند خودرو" (Vehicle Dependability Study) در آمریکا را معرفی می کند. در این لیست برندهای مطرح خودروسازی جای دارند و با توجه به بررسی های صورت گرفته و نظرسنجی از مشتریان خودروها توسط جی دی پاور در خصوص مشکلات خودروهای خریداری شده، بهترین برندها معرفی می شوند. بهترین برندهایی که در طول مدت زمان استفاده از سوی مشتریان با کمترین مشکلات همراه بوده اند. در آخرین گزارش نیز لکسوس به عنوان برند لوکس تویوتا توانست برای هفتمین سال پیاپی بالاتر از رقبای آمریکایی و اروپایی خود در این جدول قرار گیرد و عنوان مورد اعتمادترین برند خودرو سال ۲۰۱۸ را کسب کند.
در این رتبه بندی همچنین چهار محصول از لکسوس و دو محصول از تویوتا نیز توانستند به عنوان بهترین خودروها در کلاس خود معرفی شوند که نسبت به دیگر برندهای خودرویی بیشترین سهم را داشته اند. علاوه بر دریافت جایزه VDS توسط لکسوس CT در کلاس هاچ بک های کوچک، لکسوس RX در کلاس شاسی بلندهای متوسط لوکس برای نهمین بار، GS در کلاس سدان های متوسط لوکس برای ششمین بار و ES در کلاس سدان های متوسط برای هفتمین سال توانستند جایزه VDS را دریافت کنند.
همچنین در گزارش جی دی پاور تویوتا پریوس برای هشتمین سال و پیکاپ تویوتا تاکوما در کلاس خودروهای پیکاپ متوسط برای چهارمین سال جایزه VDS را به خود اختصاص دادند. این افتخارات از سوی برند تویوتا و لکسوس در حالی است که ۵ خودروی دیگر این دو برند در این گزارش توانستند در جایگاه های دوم و سوم کلاس خود جای بگیرند.
لازم به ذکر است که تویوتا پریوس پر فروش ترین خودروی هیبریدی دنیا است.
نظرات
 
 
 

Arad

1396/12/1
عشق است تویوتا پریوس ❤️تا پشتش نشینی نمیتونی درک کنی چقدر این ماشین نرم و خوبه ،حالا الان زبون بسته های کره ای سوار میان از قیافه ایراد میگیرن

Anoosh

1396/12/1
هنوز تا سیزده خیلی مونده ها!

اگه جدیه قضیه همونه که به کچل میگن زلف علی!

بعد از این همه رسوایی در کیفیت تولید و کنترل کیفی کلی طول خواهد کشید تا این داغ از پیشانی تویوتا پاک بشه