تصادف مرسدس بنز A کلاس در پیست نوربرگرینگ و معجزه سلامت راننده + فیلم

شاید بتوان پیست نوربرگرینگ آلمان را یکی از پرکاربردترین پیست‌های جهان عنوان کرد، زیرا به خاطر طراحی این پیست و مسیرهایش می‌توان با خودروهای جدید پیش از تولید تست‌های جاده‌ای انجام داد، هم مسابقات رسمی در آن برگزار کرد و هم می‌توان در آن مسابقات سطح پایین میان رانندگان عادی را برگزار کرد، ولی افسوس که این پیست با تمام جذابیت و مخاطبان زیادش، هرساله تلفات بالایی نه از لحاظ کشته، بلکه از لحاظ خسارت‌های وارده به خودروها دارد که بیشتر آنان مربوط به خودروهای استاندارد جاده‌ای با رانندگان عادی می‌شود که مناسب شرکت در پیست، آن هم برای مسابقه دادن نیستند. هرچند در این بین ماشین‌های اسپرت هم دیده می‌شود که کنترل خود را از دست داده و به نرده‌های کنار پیست برخورد می‌کنند.
در انتهای همین مقاله، گروه خودروبانک یک ویدیو برای شما آماده کرده است که در آن می‌توانید شاهد یک خودروی مرسدس بنز A کلاس باشید که در سرعت بالا کنترل خود را از دست داده و یک تصادف بسیار سنگین را تجربه می‌کند که به جرات یکی از سنگین‌ترین تصادفات شکل گرفته در پیست نوربرگ رینگ آلمان تا به امروز خواهد بود، هرچند خوشبختانه راننده مرسدس بنز A کلاس جان سالم به در برده است و جالب‌تر از آن طبق ادعای منابع خبری، راه رفتن آرام راننده و دور شدن از صحنه خواهد بود که نشان از رشد چشمگیر ایمنی خودروهای پیشرفته در حفظ سلامت سرنشینان اتومبیل دارد که در نوع خود شگفت انگیز است.

نظرات
 
 
 

Ss

1397/1/17
برادر معجزه زمانی اتفاق میفته تو این تصادف که ماشینش ساخت ایران باشه

ویتس

1397/1/17
خداییش نگاه به مقاومت ستون های ماشین کنید که با این ضربه سنگین و معلق ها سالم موند و جنس شیشه سانروف پانوراما که نه فروریخت و نه کنده شد...در ضمن این کوچکترین و ارزون ترین محصول بنز هست...البته راننده هم فک کنم از ترس داشت بالا میاورد

کاظم

1397/1/19
پراید هم بود اینطور سالم بیرون می آمدند؟من میخام بدونم کدوم محصول سایپا یا ایران خودرو میتونه تو تست تصادف نمره قابل قبولی بگیره؟

محمدرضا

1397/1/21
معجزه؟!!!! کجاش معجزه بود وقتی خودرو موقع تصادف از قسمت های له شوندش جلوتر آسیب ندیده؟ مگه سایپا و ایرانخودرو هست؟؟؟ خودرو پنج ستاره المانی هست