آلفارومئو در حال توسعه کوپه اسپرت جولیا

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
باتوجه به ادعای منابع خبری، کمپانی خودروسازی آلفارومئو در جدیدترین اقدام خود و همچنین احیای سنت اصلی "جولیا"، در حال توسعه و آماده کردن یک نسخه کوپه اسپرت قدرتمند از برند "جولیا" است که می‌تواند در حداکثر کارایی خود نیروی 641 اسب بخاری داشته و رقیبی سرسخت برای دیگر خودروهای موجود در بازار باشد، هرچند خودروی آلفارومئو جولیا با چنین قدرت بزرگی می‌تواند تهدیدی جدی برای معروف‌ترین خودروهای کوپه اسپرت بازار باشد.
متاسفانه اطلاعات دقیقی از مشخصات فنی اتومبیل ارائه نشده است و حتی شرکت خودروسازی آلفارومئو از صحبت در رابطه با شایعات پرهیز کرده است، ولی خب هنگامی که صحبت از یک خودروی جدید باشد، شایعاتی هم در رسانه‌های مختلف خبری منتشر خواهد شد که بیشتر آنان به حقیقت تبدیل می‌شود، به همین منظور شایعات پیرامون کوپه اسپرت" آلفارومئو جولیا" را جدی گرفته و در ادامه سعی داریم مروری کوتاه بر روی آن داشته باشیم، هرچند باتوجه به اطلاعات منتشر شده در رسانه‌های خبری، یک تصویر گرافیکی هم آماده شده است که طراحی احتمالی "آلفارومئو جولیا" در فرم کوپه را به نمایش می‌گذارد.

طرح گرافیکی آلفارومئو جولیا کوپه

طرح گرافیکی آلفارومئو جولیا کوپه


باتوجه به ادعای منابع خبری، نسخه کوپه آلفارومئو جولیا از سیستم محرک هیبریدی سود می‌برد که متشکل از یک موتور درون سوز شش سیلندر با حجم 2.9 لیتری و مجهز به توربوشارژرهای دوقلو بوده و می‌تواند در حداکثر کارایی خود در سیستم محرک هیبریدی، نیروی 641 اسب بخاری تولید کند که نسبت به خودروی سوپراسپرت فرارای 488 GTB، تنها 20 اسب بخار نیروی کمتری خواهد داشت که بدون شک یک عملکرد فوق العاده به نمایش می‌گذارد. هرچند بار دیگر جای تکرار دارد که این اطلاعات از سوی شرکت خودروسازی آلفارومئو تایید نشده و باید تا معرفی رسمی این خودرو در زمان نامعلوم صبر کنیم.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
kk 1397/1/25
الفا بيدار شده...الفا داره از تويه تاريكي ك اين چند سال به خاطره مديريت ضعيف خزيده بود و بيشتر نظاره گر كار خودروسازاي ديگه بود بيرون مي اد...مثل اتيش زير خاكستر ك الان شعله ور شده برگشته كه رقباش و بسوزونه...گذشته با شكوهشو به همه ياداوري كنه...قدرتشو به همه ديكته كنه...خودروسازي ك اسپرت سازيو بلده...در اولين حركت با ساخت جوليا كوادريفوليو ورده نسخه سلطان m3 رو پيچيد و با ساخت استلويو كوادروفوليو ورده تايمي كمتر از پانمرارو ثبت كرد و 4c هم به يكه تازيه لوتوس خاتمه داد!!!!و اين داستان همچنان ادامه خواهد داشت...
Without heart and feeling, we just put together mechanical parts
بدون قلب و احساس تنها قطعات مكانيكي رو كنار هم قرار مي دهيم
همين شعار نشون دهنده همه چيزه...
زنده باد الفا

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران