ابلاغ مصوبه کاهش تعرفه هیبریدی‌ها

تسنیم : وزیر صنعت، معدن و تجارت، از ابلاغ مصوبه کاهش تعرفه واردات خودروهای هیبریدی به دستگاه‌های اجرایی خبر داد. محمد شریعتمداری، با اشاره به مصوبه جدید دولت برای تعرفه خودروهای هیبریدی، اظهار کرد: مصوبه قبلی دولت که فاصله تعرفه خودروهای هیبریدی مختلف را کم کرده و شرایطی را فراهم کرده بود که شاید اشتیاق برای ورود خودروهای هیبریدی کم شده بود تغییر یافت. وی با بیان اینکه با مصوبه جدید دولت فاصله بین انواع مختلف بیشتر شد، افزود: این مصوبه به این منظور تصویب شد که خودروهای هیبریدی تولید شده به‌صورت سه نوع موازی، سری و سری موازی را مورد حمایت قرار دهیم.وزیر صنعت، معدن و تجارت، تصریح کرد: بهترین نوع آن عینا شبیه خودروهای برقی شده و مابقی با نرخ سود تعرفه ترجیحی نسبت به خودروهایی که سوخت فسیلی مصرف می‌کنند امکان ورود پیدا می‌کنند و این مصوبه به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است.
نظرات
 
 
 
mohsen 1397/1/26
باورکنیم ؟!
  • حمید 1397/1/26
    ابدا
  • Aryan 1397/1/26
    خیر!
  • Koiali 1397/1/26
    باور ميكني بكن نميكني هم نكن. باور كردن يا نكردن تو چه تأثيري روي تعرفه خواهد داشت؟
فرهاد 1397/1/26
پنگوئن هام پرواز ميكنن! پينوكيو دوبار به روباه مكار و گربه نره اعتماد كرد آدم شد، ما ٤٠ ساله آدم نشديم، هنوز هم زندگيمون دست شماست!
فرهاد 1397/1/27
وزیر به این درستکاری و پاکدستی و دانایی تو دنیا وجود نداره

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران