برگزاری رودشو آمیکو آسنا در پاساژ چهارسو تهران + عکس

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
رودشو رویدادی نیم‌روزه یا یک‌روزه است که به منظور آشنایی مخاطبان هدف یک شرکت با محصول آن‌، در نقاط مختلف شهر برگزار می‌شود. در طی این‌ رویداد، افراد و مصرف‌کنندگان می‌توانند تجربه نزدیکی از برخورد با محصول داشته باشند. اجرای چنین رویداد‌هایی از سوی شرکت‌های ایرانی، مدتی است که آغاز شده است. حال آمیکو به عنوان یکی از خودروسازان فعال در زمینه تولید خودروهای تجاری سبک و سنگین، رودشو آمیکو آسنا را در پاساژ چهارسو تهران آغاز برگزار کرده است.
در طی برگزاری رودشو، افراد می‌توانند حس نزدیکی از برخورد با محصول داشته باشند. در رودشو آمیکو آسنا نیز چنین جوی دیده می‌شود. افراد می‌توانند سوار بر این خودرو شده و امکانات و تجهیزات آن را مورد بررسی قرار دهند. بدنه خارجی این خودرو نیز آماده بازرسی از سوی مخاطبین است.
آمیکو آسنا یک خودرو تجاری سبک از شرکت آمیکو است. این پیکاپ دودیفرانسیل 5.5 متری، قصد دارد تا جای خودروهای چهارچرخ محرک مونتاژی، نظیر نیسان رونیز یا نیسان پیکاپ را در بازار پر کند. آمیکو آسنا به واسطه بهره بردن از موتور دوگانه سوز، توانایی فعالیت با هر دو سوخت بنزین و CNG را دارد. این مزیت، این روزها که قیمت بنزین افزایش یافته و دولت آن را سهمیه بندی کرده، پررنگ‌تر از گذشته خواهد بود. رقبای آمیکو آسنا در بازار، خودروهایی همچون کاپرا 2، پیکاپ ریچ و تویوتا هایلوکس کارکرده هستند. در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به رودشو آمیکو آسنا در پاساژ چهارسو تهران را مشاهده نمایید:
نظرات