اعلام شرایط جدید فروش نیسان با تخفیف‌های استثنایی

شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ژاپن در ایران، فروش ۶٠ روزه خودروهای جوک و ایکس‌تریل را با تخفیف‌های استثنایی آغاز کرد. بر مبنای شرایط جدید فروش این شرکت، مشتریان می‌توانند مبلغ خودرو را در سه مرحله پرداخته و از تخفیف نقدی قابل توجهی نیز بهره‌مند شوند.

فروش نقدی و تحویل ۶۰ روزه نیسان ایکس‌تریل، با ۱۵ میلیون تومان تخفیف در نظر گرفته شده است. مشتریان متقاضی می‌توانند ۸۸ میلیون تومان (در زمان ثبت‌نام) و ۸۰ میلیون تومان (۳۰ روز پس از ثبت‌نام) و ۶۵ میلیون تومان (۶۰ روز پس از ثبت‌نام) پرداخت کنند.

مشتریان گرامی می‌توانند در طرح فروش اقساطی نیسان ایکس‌تریل، ۶ میلیون تومان تحفیف از شرکت جهان نوین آریا دریافت کنند. فروش اقساطی در دو مرحله پرداخت ۷۲ میلیون تومان (در زمان ثبت‌نام) و ۷۰ میلیون تومان (۳۰ روز پس از ثبت‌نام) و ۱۰۰ میلیون تومان وام بدون بهره‌ فعال است.

شرایط فروش و تخفیف‌های قابل توجه تیپ‌های خودروی کراس‌اوور نیسان جوک با تحویل ۶۰ روزه نیز دارای شرایط فروش زیر هستند:

نیسان جوک اسپورت با قیمت ۱۷۲ میلیون تومان شامل تخفیف ۴ میلیون تومان می‌شود و در سه پرداخت ۷۲ (در زمان ثبت‌نام)، ۵۰ (چک با سررسید ۳۰ روزه) و ۴۶ میلیون (چک با سررسید ۶۰ روزه) فعال است.

نیسان جوک پلاتینیوم با قیمت ۱۴۵ میلیون تومان شامل تخفیف ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌شود و در سه پرداخت ۶۵ میلیون (در زمان ثبت‌نام)، ۴۰ میلیون (چک با سررسید ۳۰ روزه) و ۳۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان (چک با سررسید ۶۰ روزه) فعال است.

نیسان جوک اسکای‌پک با قیمت ۱۲۷ میلیون تومان شامل تخفیف ۳ میلیون می‌شود و در سه پرداخت ۴۷ میلیون (در زمان ثبت‌نام)، ۴۰ میلیون (چک با سررسید ۳۰ روزه) و ۳۷ میلیون تومان (چک با سررسید ۶۰ روزه) فعال است.

شرایط جدید فروش نیسان

شرایط جدید فروش نیسان


شایان ذکر است بر اساس آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو، عرضه‌کنندگان خودرو برای فروش‌های با زمان تحویل بیش از یک ماه خود موظف به اخذ مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت هستند. جهان نوین آریا از نخستین شرکت‌هایی‌ست که موفق به اخذ این مجوز از وزارتخانه مذکور شده است.

گفتنی‌ست، تمامی قیمت‌های اعلام شده قطعی بوده و تا زمان تحویل مشمول هیچ افزایشی نمی‌شود. همچنین کلیه هزینه‌های شماره‌گذاری، مالیات بر ارزش افزوده و بیمه شخص ثالث در قیمت خودرو لحاظ شده است.

امکان خرید ۶۰ روزه از طریق هر ۴ شعبه جهان نوین آریا در تهران (ایرانشهر، میرزای شیرازی، آجودانیه و نیاوران) و همچنین ١٠ نمایندگی مجاز این شرکت در سراسر کشور فراهم است.
نظرات
 
 
 

mojtaba

1395/12/1
قیمت ها رو ببینید تورو خدا یه مشت حرام خور دورمون جمع شدن آخه با این قیمت :/
خدایی این پولا چجوری از گلوشون پایین میره.
پروردگارا چرا مجازاتشون نمیکنی

Mohsen

1395/12/1
خوبه والا
معنيتخفيفم فهميديم قيمت سه برابر بازار جهاني اونخ سه تومن تخفيف استثنايي!!!!!!!چقد خوبيد شما
 • صالحی

  1395/12/2
  اونم مدل 2016
  اسکل گیر اوردن
 • حامد

  1395/12/2
  تازه اونم که تخفیف نیست بچه گیر آورده
  دو ماه این همه پولت داره می خوابه طبق قانون باید بهره بده

حمید

1395/12/1
سلام.وقتی ایکس تریل قیمتش نجومیه وکسی نمیخره معلومه که باید تخفیف بدید واگه بیشتر صبر کنید می بینید که تخفیفش بیشترمیشه چون قیمت واقعی این ماشین این نیست.

رامین

1395/12/1
کاهش قیمت 15 ملیونی ایکس تریل حقیقت نداشتن این ادعا که فروش خوبی دررایران رو تجربه کرده نشان داد.حالا خریداران قبلی میمانند با حداقل 15 ملیون ضرر که قطعا کسی پاسخگوی آنها نیست.

محمد زاهدی

1395/12/1
کاش نیسان آلتیما رو وارد میکردن

zak2012

1395/12/1
جالبه گرون فروشی میکنن بعد میان 15 میلیون تخفیف میزارن . خدا رو شکر که کسی نیست به فکر این مردم باشه تا یه ماشینی در حد لیاقتشون سوار بشن همه مردم ماشین گرون قیمت نمیتونن بخرن به جای این ماشین ها نمیشد نیسان میکرا مدل 2017 بیارن یا ماشین های باکیفیت دیگه و با قیمت مناسب بدن به مردم ؟ جایگزین پراید تازه نه با اون قیمت ماشین 30 میلیون تومانی رنو کوئید میخوان بیارن که باید 2 نفر آورد تا ماشین و هول بدن تا راه بره . خیلی خوبه واقعا که یه نهاد نظارتی برای خودرو نیست تا قیمت گذاری منصفانه و با در نظر گرفتن منافع مردم انجام بشه نه فقط از گرونفروشی حمایت بشه

ایرباس

1395/12/1
امسال وضع کسب و کار از همه سال ها بدتره بعد اومدن نیسان جوک را 172 میلیون قیمت گذاشتن بجز چند نفر این ماشین را که بیشتر برای خرید روزمره خانمها توی انگلیس ازش تبلیغ میشه چه کسی میتونه بخره؟؟؟؟

رادمان

1395/12/4
جای خالی قشقایی تو محصولات نیسان یه خلع بزرگ محسوب میشه؛ اکثر کسایی که خودرو تو سایز قشقایی میخوان مجبورن برن سراغ اسپورتیج و توسان و asx!