شرایط فروش نقدی و اقساط خودروی لکسوس NX

شرایط فروش نقدی و اقساط خودروی لکسوس NX

به اطلاع کلیه علاقمندان می رساند شرکت ایرتویا نمایندگی انحصاری تویوتا در ایران در بخشنامه جدید خود شرایط فروش متنوع و جذابی را برای محصولات لکسوس اعلام کرده است. در این بخشنامه جدید شاهد کاهش قیمت برخی از تیپ های لکسوس NX مدل ۲۰۱۷هستیم. البته در این بخشنامه ۳ تیپ جدید نیز اضافه شده است.
لکسوس NX200t در سه تیپ بفروش می رسد. رنج قیمت این خودرو از ۳۱۵ میلیون تومان تا ۳۹۸ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. همچنین تیپ F-Sport SPT2 با ۸ میلیون تومان تخفیف بفروش می رسد.

لکسوس NX

لکسوس NX

دومین محصول لکسوس که در بازار ایران طرفداران بسیار زیادی دارد NX300h است. در بخشنامه جدید فروش مدل ۲۰۱۷ این خودرو در ۶ تیپ مختلف بفروش می رسد. این خودرو در بازه قیمتی 335 تا 359 میلیون تومان درنظر گرفته شده است. همچنین خریداران در صورت انتخاب شرایط خرید اقساطی تنها به صورت ۱۲ ماهه در ۶ قسط می توانند خودروی مورد نظرشان را خریداری کنند.

لکسوس NX

لکسوس NX

ازجمله امکانات مشترک برای دو مدل هیبرید و بنزینی NX می توان به کروز کنترل هوشمند، سیستم هوشمند ورود به کابین بدون کلید+ استارت دکمه ای، دوربین عقب، سقف پانوراما، سیستم ترمز پایداریTRC، VSC، BAS، EBD، و ABS، ۱۰ ایربگ ( راننده، سرنشین، زانویی، پرده ای، سرنشینان عقب)، گرمکن صندلی جلو سیستم هشدار موانع در نقاط کور آینه جانبی(BSM)، سیستم هشدار نقطه کور آینه جانبی در حین حرکت به عقب ( RCTA)، سیستم پیشگیری از تصادف به همراه رادار موج کوتاه (PCS)، قابلیت دید پانورامیک به همراه ۴ دوربین (Panoramic View)، سیستم کنترل اتوماتیک سرعت در سربالایی (HAC) و نمایشگر اطلاعات روی شیشه جلو (HUD) اشاره کرد.

لکسوس NX

لکسوس NX

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش خودروهای لکسوس جدول زیر را مطالعه کنید.

شرایط فروش لکسوس NX

شرایط فروش لکسوس NX

نظرات