کوییک در راه است

سایپانیوز : وزیر صنعت، معدن و تجارت در روز پایانی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران با حضور در غرفه سایپا در جریان آخرین دستاوردهای این گروه خودروسازی قرار گرفت. محمد شریعتمداری و هیات همراه با حضور در نمایشگاه در بازدید از غرفه گروه خودروسازی سایپا، کوییک؛ جدیدترین محصول سایپا را مورد ارزیابی قرار داد. در حاشیه این بازدید، وزیر صنعت ضمن سوار شدن بر خودروی کوییک، از آخرین دستاوردهای گروه خودروسازی سایپا مطلع شد و در جریان جدیدترین امکانات این خودرو و زمان ورود به بازار آن قرار گرفت. بر اساس اعلام گروه خودروسازی سایپا فروش خودرو کوییک سایپا از ۷ آذر ماه سال جاری به‌صورت اینترنتی آغاز خواهد شد.
نظرات
 
 
 

bobo

1396/8/29
halate estefragh daram komak
 • مهندس

  1396/8/30
  دوستان یه نصیحت برادرانه کاملا تخصصی و سند دار .
  گیربکس cvt چینی (نه اتریشی) مونتاژ زنجان است .
  پانچ یه شرکت مستقل (دانش بنیان!!!) بدون تجربه کاری(برخلاف نیسان) است
  بیشتر تولیداتش برای بازار چین است
  دارای استهلاک و قیمت قطعه بالا است .
  معمولا اولین خرابی گیربکس مربوط به پارکی تسمه است که منجر به تعویض کل گیربکس می شود چون تکه های پاره شده آهنی تسمه باعث اسیب به کل گیربکس چند میلیونی می شود


A

1396/8/29
کل کوییک و سایپا و ایران خودرو فدای زلزله زده های کرمانشاه

بهنام

1396/8/29
اخرین دستاورد 🤔😂

مهرداد

1396/8/29
من هیچچی ندارم بگم...
 • م

  1396/8/29
  تو رو خدا یه طراح مطرح جهانی استخدام کنید. مگه چقدر دستمزد میخواد. انگار سکینه چهار ساله از شور آباد سفلی طراحیش کرده!!!

على

1396/8/29
با توجه به اينكه وزير محترم كمى فربه هستن توى اين ماشين جا شدن ؟؟

Ehsan

1396/8/29
آشغال در راه است

saman

1396/8/29
خبر مرگش بیاد

رضا

1396/8/29
واقعا جای بسی تاسف داره در عصری که میگویند تا 15 سال بعد خودروهای موجود به این شکل ار دور خارج خواهند شد و ماشینهای خود ران و برقی فراگیر خواهند شد چه اصراری بر تولید و توزیع ارابه مرگ با تکنولوژی منسوخ و قدیمی هست؟ تا کی باید شاهد بی تفاوتی و بیخیالی مردم و مسئولین باشیم؟!

محمد

1396/8/29
خود شریعتمداری 240 میلیون در ماه میگیره می خوای به فکر مردم باشه اون اصلا توی این ماشین ها نمیشینه که به فکر مردم باشه مردم ایران ما خیلی ساده لوحند که از این ها حمایت می کنند وگرنه اونا باید منت مارا بکشند همون طور که خودرو سازان اوروپایی و امریکایی منت مارا میکشند ولی بعضی ها نمیگذارند ولی یه چیزی هر وقت خودشون ماشین از اون طرف بخواند اجازه میدند لعنت بر این××××لطفا این پیام رو بگذاریند با تشکر براتی

علل

1396/8/29
تاوقتی شمابخرید اینااینقد پروودزدو کلاهبردار هستن که این آشغالا روتولید میکنن

سعید

1396/8/29
از همون راهی که اومدی برگرد

احسان

1396/8/30
بیشرف تویوتا CHR رو از روی این تقلید کرده! تقصیر خود سایپاست، هی می گیم قبل از گرفتن بازار دنیا این خودروها رو رونمایی نکنین! البته فکر کنم جلوی کوییک با الهام از لب و لوچه شتر زده شده باشه!