وزارت صنعت عامل گرانی خودرو نیست

ایرنا : وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: موضوع گرانی خودروی داخلی کذب محض است و انتشار خبری درباره اینکه ورود سازمان بازرسی مانع از گران شدن خودرو شده نیز تکذیب می‌شود.
براساس اعلام این وزارتخانه، خودداری از گران شدن یک خودرو شرکت خودرو‌سازی سایپا، یک تصمیم داخلی بوده است و در یک فرآیند قانونی انجام شده است. وزارت صنعت، معدن و تجارت همچنین هر گونه تصمیمی برای گران شدن خودروی داخلی را رد کرد. پیش‌تر محسن جهرودی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در راستای حمایت از مصرف‌کنندگان و سیاست‌های دولت تدبیر و امید، به معاونت فروش و بازاریابی این شرکت دستور داد که قیمت خودروی سراتو افزایش نیابد و قیمت آن به شرایط قبل بازگردد؛ بنابراین موضوع افزایش قیمت آن در مقطع فعلی اجرا نمی‌شود. بر پایه این گزارش، اکنون طرح ویژه فروش و تحویل فوری خودروی سراتو آپشنال با قیمت قبلی ۱۰۴ میلیون و ۱۵۸ هزار تومان در نمایندگی‌های سراسر کشور در جریان است.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

آریا

1396/10/4
شرکت سایپا در افزایش بی رویه قیمت شاهکار است!
خودرویی که 99 میلیون تومان بود در عرض 45 روز شد 118 تومن! با منت 8.5 تخفیف!
حالا هم که شده 104، خب اومدیم و مدیر عامل جدید دستور نمی داد!؟ مردم باید 118 پول می دادند!؟

مصرف کننده ایرانی

1396/10/4
چقدر زور میزنن که خودرویی که کسی با 90 میلیون نمیخرید رو 14 میلیون گرونتر بفروشن. واقعا بازاریابی تو ایران با همه جای دنیا فرق داره

امیر

1396/10/4
اینا خوابن یا خودشونو زدن به خواب!!
نمایندگی ها هر روز خدا لگن هاشونو گرون می کنند بعد وزارت صنعت تکذیب میکنه

حسین

1396/10/4
آیا فقط مصرف کننده سراتو ، مصرف کننده است؟ بقیه افراد که ماشینهای دیگری میخرند، مصرف کننده نیستند؟

علی

1396/10/4
وزارت صنعت واقعا بی تخسیره اصلا خودرو چه ربطی به وزارت صنعت داره؟!!! ملت واقعا حرف زور و توقعات بی جا دارند. عامل اصلی گرانی خودرو و افتضاح بودن کیفیت خودرو ها عمه های ما ملته! نه خودروساز و وزارت صنعت یا مجلس محترم!

Moein

1396/10/4
اگر راست میفرمایید....فقط لطفا
قیمت نموداری خودرو های داخلی را فقط از یکسال پیش تا الان بگذارید
اونوقت همه چشم دارن میبینن ماشینای داخلی شاهکار شما چقدر هم ارزان شده!!!