آرايش غليظ به سبك نيسان

آرايش غليظ به سبك نيسان

جوك تنها يك كراس اورر نيست. جوك يك كراس اوور خاص اسپرت است. اين ادعا برداشتي از هماهنگي طراحي چراغ هاي جلو و عقب،‌ طراحي راز آلود كاپوت،‌ و تمامي خطوط مهاجم و سلطه جوي بدنه است كه هر ريشه اي از يك محصول معمولي را از اين نيسان كوچك ربوده است. در نگاه اول شايد جوك شبيه خودروهاي اسپرت دو در به نظر برسد ولي عملا همچنان دو درب در عقب رو به فضاي مناسبي براي ديگر مسافران گشوده مي شود و اين هوشمندي در طراحي سهم بزرگي از هر دو دنياي اسپرت ها و 4 در ها به جوك هديه داده است.

نیسان جوک

نیسان جوک

شخصيت خاص اين كراس اوور اسپرت درست از لحظه اي كه درب اين خودرو را باز مي كنيد شما را متحير مي كند. صندلي هايي كه شمارا در بر ميگيرد تا از مشاهده امكانات پيش رويتان لذت ببريد. طراحي آمپرها،‌ كنسول وسط،‌ دستگيره ها و جزييات زيادي از جذابيت هاي بصري داخلي، سرعت و هيجان موتورهاي سنگين پيست ها را براي شما تداعي مي كند و كنتراست رنگ داخل كابين حتي ساعت ها رانندگي را براي شما هيجان انگيز ميكند. فضاي داخلي به نوعي طراحي شده است كه همراهان جوك براي سفرهاي شهري خود مشكلي نداشته باشند و قسمت بار نيز تمام فضايي كه براي قرار دادن چمدان يا خريد روزانه لازم داريد در اختيار شما قرار خواهد داد.

نیسان جوک

نیسان جوک

جوك گويا از دنيايي ديگر به زمين افتاده و بايد نيسان را بابت حفظ اين جذابيت تحسين كرد. حتي بدون توجه به آمار و صرفا با نگاهي به خيابان ها و مشاهده سمفوني رنگ هاي اين محصول،‌ به جرات مي توان گفت كه جوك با ورودش اندازه بازار كراس اوورها را بزگتر كرده است. شايد مزيت جوك نسبت به هم رده هايش در بازار فراموش نكردن اصالت خانوادگي اش باشد. در كنار طراحي مدرن و فراتر از زمان جوك،‌ همچنان عملكرد را فداي طراحي نكرده و روح نيسان در اين محصول جريان دارد. آپشن ها،‌ طراحي و عملكرد فني جوك،‌ فرزند خلف خانواده نيسان را تبديل به يكي ديگر از افتخارات اين برند در دوره عمرش كرده است. تمامي اين ويژگي ها باعث شده تا جوك جسور، مشتريان بسياري را از رقبايش در برندهاي ديگر جذب چهره سحرآميز خود بكند. نيسان اين موفقيت را مديون طراحان بي پرواي استوديو هاي طراحي اش است كه با آنكه سالها جوك در تيررس منتقدين طراحي بوده است اما باز با شناخت دقيق مشتريان هدف اين محصول بر طراحي خاص آن اصرار ورزيده اند و هر سال سهم چشمگيري از كيك بازار اين محصولات را براي خانواده نيسان به ارمغان آورده اند.

نیسان جوک

نیسان جوک

اين محصول در بازار ايران نيز به لطف خدمات وسيستم فروش متفاوت شركت جهان نوين آريا به عنوان نماينده رسمي نيسان در ايران،‌ موفق شد تا در مدت زمان كوتاهي از معرفي به بازار كارنامه خوبي كسب كند. شركت جهان نوين آريا شرایط فروش نیسان جوک در سه تیپ، اسکای پک، پلاتینیوم و اسپورت با تنوع رنگ و آپشن های مختلف ويژه فروش نوروزي ارائه ميگردد. شرايط و تسهيلات فروش اين خودرو داراي وام تا سقف 115 میلیون تومان و تحویل 5 روزه با پلاک خواهد بود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.jna-nissan.ir مراجعه فرمایید.
نظرات
 
 
 

رسول

1396/12/3
از همان رشته بافندگي هاي أوليه در وصف اين خودرو (كه گويي در مدح تسلاسروده شده بود! )معلوم بود كه آقايان دارند زمينه چيني مي كنند كه اين ماشين نسل قديم را چند برابر قيمت به مشتريات مظلوم خود عرضه كنند! خداوند اين هوش و استعداد را از ايشان نگيرد!

kk

1396/12/3
خودروبانك عاجزانه از شما تقاضا دارم ديگه از اينجور مطالب نزار...موقع خوندنش اصلا حس خوبي بهم دست نداد...انگار مي خوان مردم و فريب بدن با اينجور ادبيات!!!

امیر

1396/12/3
فقط میشه خندید و تاسف خورد