(4.2/5) 32,494 رای

ماشین پژو 207 آی

قیمت: 282,000,000 تومان
پژو 207 آی

مزایا و معایب پژو 207 آی

مزایا
 • فراوانی قطعات یدکی و نمایندگی‌های خدماتی در کشور، ظاهر به‌روزتر از پژو 206، آپشن‌های قابل قبول
معایب
 • کمبود فضا برای سرنشینان عقب، افت کیفی محسوس در سالهای اخیر، عملکرد گیربکس، سواری نسبتاً خشک

بررسی اجمالی

خودرویی که ما در کشورمان به عنوان 207 میشناسیم، چیزی نیست جز نسخه فیس‌لیفت شده پژو 206 که در بازارهای جهانی با نام 206 پلاس شناخته میشود. این محصول چراغهای جلو، کاپوت و برخی قسمت‌های دیگر را از 207 به عاریت گرفته و در برخی نقاط دیگر نظیر چراغهای عقبی، دست‌خوش اصلاحات شده است اما در باطن همان 206 قدیمی است. در واقع پژو 207 واقعی علاوه بر اختلاف‌های ظاهری، از نظر خصوصیات فنی نظیر پیشرانه و سطح ایمنی نیز نسخه متفاوتی به حساب می‌آید. به عنوان مثال پژو 207 موفق شده 5 ستاره ایمنی از موسسه Euro-NCAP دریافت کند که یک ستاره بیشتر از 207i (یا همان 206 پلاس) است. البته با تمامی این صحبت‌ها و علیرغم تکراری بودن خصوصیات فنی، این محصول موفق شده به فروش مناسبی در کشورمان دست یابد. یکی از دلایل این موفقیت مربوط به سیاست ایران‌خودرو در توقف عرضه پژو 206 اتوماتیک بوده تا با این روش اختلاف سطح میان محصول جدید، با نسخه‌های عادی 206 بیشتر به چشم آید. همچنین استفاده از قطعات فنی مشترک با 206 در شرایط تحریمی کشور ما نه تنها یک ایراد نیست بلکه به نوعی مزیت محصوب میشود چراکه حالا میتوان خودرویی با ظاهر جدیدتر و مشابه با 207 واقعی را با هزینه نگهداری مشابه ماشین‌های ارزانتر بازار در اختیار داشت و از فراوانی قطعات یدکی بهره‌مند شد.

فیلم بررسی پژو 207 آی

بررسی پژو 207 آی

همان‌طور که اشاره کردیم 207i همان 206 پلاس یا 206 (تیپ 5 و 6) فیس‌لیفت شده است، پس نمیتوان از آن انتظارات فنی متفاوتی داشت. اما نکته بد ماجرا این است که پس از قطع همکاری پژو فرانسه با کشورمان، محصولات جدید تولیدی از نظر کیفی با افت محسوسی مواجه شده‌اند. در واقع نسخه‌های جدید نه از نظر شتاب یارای رقابت با مدلهای قدیمی (با قطعات فرانسوی) را دارند و نه از نظر دوام و کیفیت به پای آنها میرسند؛ با این حال 207i همچنان امتیازاتی دارد که نمیتوان به سادگی از آنها عبور کرد. مثلاً طراحی ظاهر و کابین این ماشین بخصوص پس از فیس‌لیفت ایران‌خودرو به ماشین‌های نسل جدید نزدیک‌تر شده و دیگر غبار کهنگی بر چهره ندارد، بخصوص که آپشن‌های تکمیلی نظیر نمایشگر لمسی، رهیاب ماهواره‌ای و کروزکنترل باعث شده که 207 آی از نظر امکانات نیز کاملتر از پدرانش باشد. جدای از تمامی اینها، محصولات خانواده 206 به لطف حضور طولانی‌مدت در بازار و گستردگی مناسب نمایندگی‌های خدماتی ایران‌خودرو در سراسر کشور، از نظر قیمت و میزان دسترسی به قطعات یدکی هم شرایط قابل قبولی دارند در نتیجه در بازار دست دوم‌ها ساده‌تر از رقبای چینی خود به پول نقد تبدیل میشوند. پیشرانه TU5 پژو هم علیرغم قدیمی شدن همچنان عملکرد قابل قبولی از خود نشان میدهد و میتواند در برابر سایر موتورهای 1.5 و 1.6 لیتری تنفس طبیعی موجود در بازار، شتاب و مصرف سوخت نسبتاً راضی کننده‌ای ارائه کند. البته در این بین اشتراکات میان 206 با 207 آی باعث شده که تمامی مشکلات پژو 206 مثل فضای کم پا در قسمت عقب، سواری خشک و صندوق نه چندان جادار، همچنان به قوت خود باقی بمانند. ضمن اینکه 207 آی همانند 206 از نظر گیربکس، تعادل و پایداری شرایط ایده‌آلی ندارد و به زحمت نمره متوسط را بدست خواهد آورد (البته پایداری نسخه صندوقدار 206 و 207 بدلیل اصلاح اکسل عقب بهتر شده است).

داخل پژو 207 آی

پوسته بالایی داشبورد 207i شباهت زیادی به 207 واقعی دارد اما در سایر بخش‌ها تفاوت‌ها با 206 معمولی بسیار اندک است. البته طراحی 206 و 207 مقدرای فراتر از زمان خود بوده و به همین دلیل بعد از گذشت سالها همچنان جذابیت‌هایی (به نسبت یک خودرو اقتصادی) دارد. مثلاً اگر کابین این محصول را با خودرویی نظیر رنو ساندرو مقایسه کنید متوجه اختلاف خلاقیت در طراحی خواهید شد. بخصوص که در نسخه‌های پس از فیس لیفت اضافه شدن نمایشگر مرکزی و غربیلک فرمان جدید، چهره کابین را دگرگون ساخته‌اند. هرچند در سمت دیگر ماجرا رقبایی نظیر ام وی ام 315 پلاس هم قرار دارند که حس هیجان بیشتری در داخل کابین به بیننده منتقل میکنند.

داخل پژو 207
اما مشکلات اصلی کابین 207i در افت کیفیت متریال مورد استفاده و کمبود فضا برای سرنشینان عقب خلاصه میشوند. البته اصلاح جای پای سرنشینان عقب "که یک ایراد ساختاری در طراحی پژو 206 بوده" به این سادگی‌ها قابل اصلاح نیست اما ای کاش مسئولان ایران‌خودرو در بحث‌های کیفی دقت بیشتری به خرج میدادند تا جلوه زیبای اتاق، تحت تاثیر این پلاستیک‌های خشک و بی کیفیت قرار نگیرد. درهر صورت پژو 207 در بحث طراحی داخلی نمره‌ای بالاتر از متوسط را بدست می‌آورد اما در پارامترهایی نظیر فضاسازی و کیفیت، رضایت کامل شما را جلب نخواهد کرد.

طراحی پژو 207 آی

پژو 206 در دوران خودش یکی از شاهکارهای طراحی پژو به حساب می‌آمد و هنوز هم بعد از گذشت این همه سال به سختی میتوان ایرادی از ظاهرش بیرون کشید. حتی بسیاری افراد از جمله خود من معتقدند که طراحی 206 نسبت به 207i (یا حتی نسخه اصلی 207 فرانسه) از هارمونی خطوط و هماهنگی بهتری برخوردار بوده اما چه‌کنیم که انسان موجود تنوع طلبی است و حضور طولانی مدت و پرتیراژ 206 باعث شده که ظاهرش خیلی تکراری و خسته‌کننده شود و دیگر جلوه روزهای نخستین را نداشته باشد. برای همین دماغه مدرن‌تر و چراغها و سپرهای جدید 207i با وجود اینکه مقداری از هارمونی خطوط بدنه 206 را خدشه‌دار کرده‌اند اما توجهات بیشتری را به جلب می‌نمایند.

پژو 207
در واقع ظاهر 207i با مد امروزی هماهنگ‌تر است و حس تازگی بیشتری دارد. بخصوص در نسخه فیس‌لیفت که چراغهای مجهز به لنز و دیلایت و نئون در کنار آینه‌های جدید، ظاهر نماینده ایران‌خودرو را به ماشین‌های روز نزدیک‌تر نموده‌اند.

عکس پژو 207 آی

مشخصات پژو 207 آی

زیر کاپوت پژو 207i همان پیشرانه تنفس طبیعی نام‌آشنا TU5 با 4 سیلندر، 16 سوپاپ و 1.6 لیتر حجم قرار گرفته که هرچند خیلی قدیمی است و در سالهای اخیر هم با افت کیفی و راندمان مواجه شده اما همچنان میتواند قدرت و گشتاور کافی را برای جثه نسبتاً سبک این هاچ‌بک جمع و جور مهیا سازد. بخصوص در نمونه دنده‌ای شتاب ماشین راضی‌کننده است، هرچند افرادی که خاطره خوش سواری با تیپ 5 فرانسوی را داشته باشند از افت شتاب و تعویض‌های خشک و بعضاً پر سر و صدای گیربکس در نسخه‌های فعلی گلایه خواهند کرد. شتاب‌گیری نسخه اتوماتیک هم بد نیست و در برابر چینی‌های هم رده و یا رنو ساندرو حرف‌هایی برای گفتن خواهد داشت اما در هر صورت جعبه‌دنده AL4 پژو در بحث خرابی و تقه‌زدن در هنگام تعویض‌ها مشکلاتی داشته که بعضاً در 207i هم دیده میشوند.


موتور پژو 207
از دیگر ویژگی‌های فنی 207 آی میتوان به مواردی نظیر مصرف سوخت قابل قبول و حساسیت کم به کیفیت بنزین داخلی اشاره نمود. ترمزهای چهارچرخ دیسکی اتومبیل هم عملکرد خوب و منطقی از خود نشان میدهند، هرچند جدیداً در برخی نسخه‌ها ترمزهای عقب دیسکی بصورت آپشن به مشتریان عرضه میشوند.
سیستم تعلیق 207i هم ساختار نسبتاً ساده‌ای دارد که به سواری تقریباً خشک و هندلینگ کاملاً معمولی ختم شده است. البته این تعلیق خشک، اتومبیل را از حرکات الاکلنگی مصنون نگاه داشته اما در پیچ‌های تند احتمال در رفتن قسمت انتهایی ماشین وجود دارد. بخصوص که مدلهای جدید خانواده 206 با ارتفاع بیشتر و لاستیک‌های با چسبندگی کمتر نسبت به نسخه‌های قدیمی فرانسوی به بازار عرضه میشوند تا در این شرایط جای خالی سیستم کنترل پایداری الکترونیکی بیشتر احساس شود.
در خصوص عایق بندی کابین هم میتوان گفت 207i نمره متوسطی به دست می‌آورد. البته در دورهای بالا، صدای نسبتاً زیادی به داخل کابین نفود میکند اما با توجه به اینکه سایر رقبای این رده مثل رنو ساندرو، ام وی ام 315 و برلیانس C3 هم شرایط چندان بهتری ندارند نمیتوانیم در این مورد خیلی به نماینده پژو خورده بگیریم.

مشخصات فنی پژو 207 آی

نام خودرو پژو 207 آی
کشور سازنده
پرچم کشور
فرانسه
سال (طراحی) 2007

مشخصات فنی

موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
حجم موتور 1600 سی سی
تنفس موتور تنفس طبیعی
انتقال نیرو دیفرانسیل جلو
حداکثر قدرت 110 اسب بخار در 5800 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور 142 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه
جعبه دنده 5 دنده دستی
شتاب 0 تا 100 9.6 ثانیه
حداکثر سرعت 198 کیلومتر در ساعت
وزن 1054 کیلوگرم
اندازه (میلیمتر) 3900 طول - 1680 عرض - 1468 ارتفاع
فاصله بین دو محور 2441 میلیمتر

مصرف سوخت و استانداردها

مصرف سوخت داخل شهر - لیتر در هر صد کیلومتر
مصرف سوخت خارج از شهر - لیتر در هر صد کیلومتر
مصرف سوخت ترکیبی 6.4 لیتر در هر صد کیلومتر
حجم باک 50 لیتر
استاندارد آلایندگی یورو 3
میزان تولید CO2 - گرم در هر کیلومتر
استاندارد امنیت

امکانات و تجهیزات پژو 207 آی

زمانی که 206‌های تیپ 5 و 6 به بازار معرفی شدند، لقب آپشنال‌ترین گزینه‌های رده خود را دریافت کردند چراکه در آن دوره برخی از امکاناتشان (نظیر تهویه مطبوع اتوماتیک و گیربکس مجهز به تیپ‌ترونیک) حتی در خودروهای گرانتر مثل هیوندای آوانته یافت نمیشد. اما در طول این سالها و با ظهور خودروهای فول‌آپشن چینی، دیگر نمیشود از خانواده 206 به عنوان کامل‌ترین گزینه‌‌ این رده یاد کرد هرچند اضافه شدن تجهیزاتی نظیر نمایشگر 7 اینچی لمسی مجهز به سیستم رهیاب ماهواره‌ای، دوربین دنده عقب، کروزکنترل، فرمان برقی EPS و حتی سقف پانورامیک به 207i باعث شده که جذابیت‌های این نماینده ایران‌خودرو همچنان در سطح قابل قبولی باقی بماند. البته متاسفانه اخیراً برخی از آپشن‌ها نظیر فرمان برقی، رینگ‌های آلومینیومی، ترمزهای عقب دیسکی و کروزکنترل، تبدیل به گزینه‌های سفارشی برای 207 شده‌اند و فقط در برخی از کدهای کلاس روئیت میشوند.
از دیگر امکانات رفاهی و ایمنی 207 آی میتوان به مواردی نظیر سیستم‌های کمکی ترمز شامل (ABS و EBD ‌و EBA)، کیسه هوا برای راننده و سرنشین کناری، فرمان مجهز به كليدهاي كنترلی، سیستم تهویه مطبوع اتوماتيك، قابليت تنظيم ارتفاع چراغ جلو از داخل خودرو، ايزوفيكس و سنسور دنده عقب اشاره نمود.
همچنین 207 آی از آنجایی که ساختاری کاملاً مشابه با 206 دارد از نظر سطح ایمنی همان 4 ستاره اروپایی را در کارنامه خود میبیند که هرچند یک ستاره از 207 واقعی کمتر است اما همچنان امتیاز قابل قبولی محسوب میشود.

امکانات پژو 207 آی

ترمز و پایداری ترمز جلو دیسکی خنک شونده - ترمز عقب دیسکی توپر - ترمز ضد قفل ABS و EBD و EBA (چهاركاناله)
کیسه هوا کیسه هوای راننده و سرنشین جلو - مجموعا 2 کیسه هوا
سیستم صوتی بلندگوي درهاي جلو و عقب - تيوتر جلو (داخل قاب آيينه) - پخش CD با كنترل پشت فرمان
دیگر تجهیزات چراغ مه شكن جلو و عقب - قابلیت تنظیم ارتفاع نور چراغ جلو از داخل خودرو - آینه‌های جانبی برقی - دارای حسگر دماسنج و قاب رنگی - قفل مركزی با سوییچ كنترل از راه دور رادیویی - سیستم ضد سرقت ایموبیلایزر - كمربندهای ایمنی جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع - سیستم كنترل بخار بنزین - سیستم تهویه اتوماتیك HVAC- فرمان هیدرولیك - صندلی راننده با قابلیت تنظیم ارتفاع - پشت سری جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع و زاویه - شیشه بالابر برقی درهای جلو و عقب - صندلی عقب 2 تكه با قابلیت تاشوندگی - پشت سری صندلی عقب با قابلیت تنظیم ارتفاع - رینگ اسپرت آلومینیومی - دماسنج روی داشبورد - چراغ همراهی تا درب منزل در محیط های تاریك - سیستم تنظیم سرعت برف پاک‌كن با سرعت خودرو - پک لوک (قطعات هم رنگ بدنه) - افكت طرح فلز داخلی - روكش صندلی طرح ناتیس - سیستم‌های هشدار دهنده شامل: اشكال در موتور - كم‌شدن روغن موتور - كم شدن بنزین - روشن ماندن چراغ‌ها - بازماندن درها - جاماندن سوئیچ

رقبای پژو 207 آی در بازار

از جمله رقبای پژو 207 آی میتوان به گزینه‌هایی نظیر ام وی ام 315 پلاس، برلیانس C3 و دانگ فنگ H30 کراس اشاره نمود. البته H30 کراس به نوعی هم خانواده 207 محسوب میشود و با توجه به استفاده از پلتفرم قدیمی پژو و موتور مشترک TU5 و برخورداری از سرویس‌های خدماتی مشابه، میتواند رقیب بسیار نزدیکی برای 207 باشد اما با این حال نماینده دانگ‌فنگ بدلیل اتاق جادارتر و سواری مقداری نرم‌تر برای استفاده‌های خانوادگی مناسب‌تر است. گیربکس این ماشین هم تعویض‌های نرم‌تر و دوام بالاتری دارد اما در عین حال مقداری کندتر عمل میکند از نظر دقت و سرعت به پای جعبه دنده 207 نمیرسد، ضمن اینکه برخی از قطعات H30 کراس گرانتر از 207 آی است. در خصوص ام وی ام 315 پلاس هم باید گفت این محصول با طراحی جدیدتر و کابین اسپرت‌تر میتواند نظرات بسیاری را به خود جلب نماید بخصوص که روی صندلی عقب و صندوق هم جای بیشتری به شما ارائه میکند و با داشتن گزینه‌هایی مثل ESP و سانروف برقی، جذابیت‌های خاص خود را دارد. اما در طرف مقابل 207i هم بخصوص در نسخه پانورامیک کابین جذابی دارد و با لوازم یدکی ارزانتر و بازار دست دوم بهتر میتواند گزینه اول بسیاری افراد باشد. برلیانس C3 هم با ظاهر امروزی‌ و پیشرانه جدید 1.65 لیتری گزینه مناسبی به حساب می‌آید اما بدلیل توقف عرضه، از نظر بازار دست دوم و قطعات یدکی به پای محصولات همیشه در صحنه ایران‌خودرو نخواهد رسید. البته با مقداری افزایش بودجه میتوان به رنو ساندرو هم اندیشید که هرچند از نظر طراحی داخلی و آپشن حرف چندانی در برابر 207 نخواهد داشت اما از نظر فنی خودرو با کیفیت‌تر و جان‌سخت‌تری است و برای استفاده‌های خانوادگی هم کارآمدتر ظاهر میشود.

قیمت و نمایندگی

قیمت 282,000,000 تومان - بروز رسانی در دوشنبه 24 مرداد
نمایندگی فروش ایران خودرو

سوالات متداول

زیر کاپوت 207i همان پیشرانه نام آشنا و قدیمی تنفس طبیعی TU5 قرار گرفته که 4 سیلندر، 16 سوپاپ و 1.6 لیتر حجم دارد و قادر است در بهترین حالت 105 اسب بخار قدرت را در دور 5800 و 142 نيوتن‌متر گشتاور را در دور 4000 تولید نماید. از دیگر ویژگی‌های این پیشرانه میتوان به شتاب صفر تا صد رسمی 11.6 ثانیه (اتوماتیک 12.6) و مصرف سوخت ترکیبی 6.6 لیتر (نسخه اتومات 7.1) در هر صد کیلومتر اشاره نمود. البته کیفیت ساخت این موتور در سالهای اخیر افت محسوسی داشته اما همچنان بدلیل تیراژ بالای تولید از لحاظ دسترسی به قطعات یدکی و تعمیرکار ماهر جز بهترین انتخاب‌ها در این رده (بخصوص در شرایط تحریمی فعلی) محسوب میشود.
خیر؛ خودرویی که ما در کشورمان به عنوان پژو 207 میشناسیم، چیزی نیست جز نسخه فیس‌لیفت شده پژو 206 که با در بازارهای جهانی از جمله خود فرانسه با پسوند پلاس شناخته میشود. خودرویی که چراغهای جلو، کاپوت و برخی قسمت‌های دیگر را از 207 واقعی به عاریت گرفته و در برخی نقاط دیگر نظیر چراغهای عقبی، دست‌خوش اصلاحات شده اما در باطن همان 206 قدیمی است. در واقع پژو 207 واقعی علاوه بر اختلاف‌های ظاهری از نظر خصوصیات فنی نظیر پیشرانه و ایمنی هم نسخه متفاوتی به حساب می‌آید. به عنوان مثال پژو 207 موفق شده 5 ستاره ایمنی از موسسه Euro-NCAP دریافت کند که یک ستاره بیشتر از 207i (یا همان 206 پلاس) است.
ایمنی پژو 207 آی مشابه پژو 206 است. یعنی اگر سخت‌گیرانه شدن تست‌های ایمنی در سالهای اخیر و افت کیفی نسخه‌های وطنی را نادیده بگیریم، میتوانیم از پژو 207i به عنوان خودرویی که 4 ستاره از موسسه معتبر Euro-NCAP را دریافت کرده یاد کنیم. البته 207 واقعی 5 ستاره ایمنی دارد که بحث‌اش از 207 آی جداست.
از جمله آپشن‌های رفاهی و ایمنی نسخه‌های فول 207i میتوان به مواردی نظیر: نمایشگر 7 اینچی لمسی مرکزی مجهز به سیستم رهیاب ماهواره‌ای، دوربین دنده عقب، کروزکنترل، فرمان برقی مجهز به کلیدهای کنترلی، رینگ‌های آلومینیومی، سقف پانورامیک، ترمزهای چهار چرخ دیسک مجهز به (ABS و EBD ‌و EBA)، کیسه هوای ایمنی برای راننده و سرنشین کناری، سیستم تهویه مطبوع اتوماتيك، قابليت تنظيم ارتفاع نور چراغهای جلو از داخل خودرو، ايزوفيكس و سنسور دنده عقب اشاره نمود. البته متاسفانه اخیراً برخی از آپشن‌ها از قبیل: فرمان برقی، رینگ‌های آلومینیومی، ترمزهای عقب دیسکی و کروزکنترل، تبدیل به گزینه‌های سفارشی شده‌انده و فقط در برخی از کدهای کلاس روئیت میشوند.
نظرات
 
 
 
sinabmw 1390/4/20
قبول دارم که ماشین زیاد خوبی نیست من هم یکیشون رو دارم البته مشکی که به مراتب از سفید قشنگ تره ولی اگر موتور اصلی 207 رو میزاشتن حداقل دلمون خوش بود.با این حال نسبت وزن به قدرت ترمز هاش خوبه حداقل تو ماشینای پایین 20 تومن و مطمئنم بهتره اون صمندیه که دارن به ملت با شکلهای مختلف میدن چون من یه سری سر ترمزهای سمند نزدیک بود برم تو کانل و اگر میشد دیگه کسی نبود شما رو راهنمایی کنه به نظرم دیگه دوره خودرو سازای داخلی تموم شده و باید گمرکی رو بردارن اخه 30 سال برای ارتقا کیفی بس نیست.چقدر مردم باید جونشونو بدن تا یه اتفاقی مثل اجباری کردن ترمز ای بی اس بیفته که اونهم مال کمکم 12 13 سال پیشه.
No Name 1389/7/4
این ماشین یعنی دزدی تو روز روشن
No Name 1389/7/18
تو رو خدا اینقدر دنبال ماشین های 1قرن پیش کشور های دیگه نرین . بده بخدا .آخه کدوم آدم عاقل اینو میخره . . .
اونم 19.5 !!!!!!!!!
اسدالله 1389/8/15
چراغ های جلوش خیلی زشته رفتن طراحیشو عوض کردن هر چی 206 داشت گذاشتن روش تازه زشت ترشم کردن دو نیم میلیون از مردم ساده ی ما گرون تر دارن می گیرن آخه این رسم مردونگی شما بگید!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
reza 1389/9/16
متاسفانه می خرن دیگه . اگه نمی خریدن ، مسئو لان محترم به فکر دیگه ای می افتادند . یا ماشین و به قیمت واقعی خودش می دادند( که همچین کاری نمی کنن) یا جلوی ماشینای خارجی را باز می کردند که مردم ماشین خوب سوار شن .
amir 1389/9/16
amir.matrooke
SonnatShekan 1389/10/11
خیلی خیلی عالیه...
No Name 1389/10/12
man in mashino dashtam 6 mah ham savar shodam be nazaram jozve ashgal tarin mashinaye irane az posht ke separesh to khali hast masrafesh omran 6 bashe az 10 be balast otag seda mide shadidan girbox va shishash ham man ba garanti taviz kardam kolan ashgale be tamam maniye va iran khodro kamelan kolahbardari karde az melat
pedram 1389/11/9
من خيلي ماشين باز هستم وماشينهايي مثل مزدا323،مزدا3،آوانته،سوناتا،پرشياؤ...را داشتم الان 207گرفتم نميگم با اونا قابل مقايه هست ولي ماشينه بي آزاري با توجه به قيمتش درسته207نيست ولي داخلشو واقعا قشنگ زدن موتوريم که همون 206تيپ5من توصيه ميکنم کسي که ميخاد17ميليون بده يه نيمچه نگاهي روش داشته باشه مصرفشم با اين بنزيناي آشغال تو شهر8.5
جواد 1389/11/11
206 ضایع شده
مسیح 1389/11/13
هر وقت راننده پشت 207 ایرانی رو می بینم با خودم میگم: اینم یه گاگول دیگه! آخه با این پول چی خریده؟ زشت و ناموزون و سرکاری کامل.206 با 3 سوت کردن 207... حالا فرانسه 207 ش دنیاییه.آخه آبروی 207 رو که بردند.
 • محمد 1394/4/5
  نظر شما پس چی بخرن
207 1390/1/10
من این ماشینو دارم خیلی ماشینه عالی هست. قیمتشم میرزه. واقعا راضی هستم
No Name 1390/1/11
khejlat ham nemeikeshand ba ein geimat gozarishon dozdid to roz roshan
اشکان 1390/1/24
اصلا" ظاهر قشنگی نداره قیمتش هم خیلی گرونه
مجید 1390/1/28
این ماشین 206+ هستش که ایران خودروی دزد میندازه به این مردم ساده ..
محمد 1390/2/1
سلام مدتیه دارم برای خریدش تحقیق میکنم هرچی میگذره گیج تر میشم هرکس یه نظری میده البته نظر آقا پدرام واسم جالب و مهم بود . چون دقیقا مدل هایی که مد نظرم بود رو تست کرده و از 207 راضیه فقط نگفتن اتومات هست یا معمولی ؟آقایونی که نظرش مثبت نیست راهنمایی کنن من با 20تومن چی بگیرم البته فقط صفر آخه قبلا بدجور چوب کارکرده رو که با مشورت مکانیک و صافکار خریدم خوردم.
20 1390/2/4
با 17 میلیون بهتر از 207 تو ایران چی میتونی بخری حتما پرشیا یا سورن لااقل 2 تا کیسه هوا داره ترمزاشم عالیه شتابشم که خوبه نسبت به قیمتش تو ایران می ارزه
سهیل 1390/2/25
206 تیپ 6 با این قیمت از همه بهتره
هم اصالت داره و هم خوشگل تره
No Name 1390/3/1
من بعد از پرايد -سيلو -323و آوانته اين ماشينو خريدم البته دلايل اقتصاديش بماند اما به نظرم تو بازار زير 20 تومن بهترين گزينه است اختلاف قيمتش هم با تيپ5 در حال حاضر 1 تومنه که پول رينگ و لاستيکشه و... حداقل اين حسن رو داره که مثل 206 نيست که 6-7 تومنيش زير پاي همه باشه(قابل توجه آقا مسيح)
pedram 1390/3/1
منم با نظر آقای بی نام موافقم مسیح جان یه ذره حساب کتاب یاد بگیر منم تمام این ماشین هارو داشتم و الان با207حال میکنم به نظرو شما از طراحی ماشین و ... هیچ چیزی نمیدونی
مرتضي 1390/3/7
پدرام جان مرتضي هستم تو اون پست يادم رفت اسمم رو بنويسم
محمد 1390/3/8
سیستم سوخت رسانی تزریق الکترونیکی
نوع انژکتور بوش
شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 9.6 ثانیه
این فرق موتورش با تیپ 5 کاری به بقیه امکاناتشم ندارم قیافش سلیقهای و یک میلیون با تیپ 5 فرقشه . . .
ناشناس 1390/3/9
هر چی باشه خیلی اسپرت تر از 206 هست. 206 خیلی جواد شده دیگه بدرد نمیخوره
behzad 1390/3/19
agha kolan ashghale in iran khodro dozde bekhoda hameye mashinash shodan chini girboxe hame mashinash seda dare toro khoda nakharin ina dozdan in ashghalaro nakharin
farshid 1390/3/29
برای قضاوت در خصوص یک خودرو نیازی به توهین به خریدارش نیست!
دوستان عزیز !
بنده که برج 7 سال 89 این ماشینو خریدم
خوب میدونم چی سوارم!
اگرچه 207 نیست! ولی ظاهرش +206 که هست ؛ موتورش هم TU5 با قدرت نسبتاً مناسب و مصرف کم. به شما قول میدم که در صورت رانندگی با سرعت کمتر از 110 کیلومتر برساعت مصرفش به زیر 6 لیتر در هر صد کیلومتر هم برسه!!
بنده حقیر با استفاده از " کنترل کروز " در یک مسیر طولانی 600 کیلومتری به مصرف کم دست پیدا کردم.
طراحی داخل بمراتب زیباتر از 206 است ؛ کما اینکه داخل 207 فرانسوی هم همین شکلیه. صندلی هاش چندان راحت نیستند!
درمجموع در حال حاضر با قیمتی حدود 17.5 میلیون به نظر من می ارزه.
بخشید سرتونو درد آوردم.
کسری 1390/4/2
با توجه به اختلاف قیمت نزدیک به ۲ میلیون تومان، به نظرتون ۲۰۶ تیپ ۶ بهتره یا ۲۰۷ اتوماتیک؟
شهریار 1390/4/15
سلام
آیا امکانات فنی و رفاهی آن با 206 تیپ 5 برای دستی و 6 برای مدل اتومات تغییری دارد؟
سعيد 1390/5/4
با 18 19 تومن چي ميشه سوار شد تو ايران جز اين آشغال!!!!
اگه اينو نخرن چي كار كنن؟
arash 1390/5/4
یکی منو راهنمایی کنه! 207 یا 206 تیپ 5. بین این دو تا اشغال کدوم اشغالو انتخاب کنم؟
lio 1390/5/12
آره به خدا
منم مثه آرش نمیدونم چه آشغالی میشه با 20 تومن خرید!!؟
البته من بی عقل نیستم به خدا ولی بی پول هستم!!! مجبورم اندازه کاسه م آش بخوام! میدونم و خوبم میدونم که هیچ ماشین ایرانی وجود نداره که ارزش بیشتر از 5 میلیون داشته باشه و حتی ماشینایی که اسماً خارجی اند ولی ایران دست برده توشون آشغال محض اند!!!!
به هر حال ماها مجبوریم پامونو اندازه گلیممون دراز کنیم اگرچه گلیم ما زیر پای یه عده ی خاص از ما بهترونه!
لطفاً اگه کسی میدونه و میتونه کمک کنه واسه مشاوره خرید ماشین با 20 میلیون ...
سعید 1390/5/15
خلایق هرچه لایق!!!! وقتی میزنن تو سرمون و صدامون در نمیاد این میشه نتیجش!!
آیدین 1390/5/24
من این ماشینو دارم ازش راضی نیستم اما زیر 20 تومن بهترین ماشین موجود در ایرانه
امکاناتش مثل 206 تیپ 5 هست.
از نظر قیافه به نظرم خوشگل تر از 206 هست.
قیمتش هم زیاد فرقی با 206 نداره
احسان 1390/6/3
ماشینه آشغالیه
با20ملیون یه موتور خوب بخرین بهتر از اینه
فرهاد 1390/6/4
ماشین خوبی است
majid 1390/6/13
آقا سعید و آقا آرش تا چند وقت دیگه هیوندای i10 وارد بازار ایران میشه فیمتش باید حول حوش 20 تومن باشه با اینکه حجمد موتورش تو تیپ های مختلف بین 1 تا 1.3 لیتر هست ولی با کلی امکاناتی که داره واقعا می ارزه به این آشغالای سایپا و ایران خودرو تازه 5 سال گارانتی بدون محدودیت کیلومتر هم داره
فرید 1390/6/18
فرق بین 206 و 207i در ظاهرشون هست.دیگه بستگی به سلیقه خودتون داره که کدوم رو بپسندید.
207i دقیقا همون حکم پارس رو داره.
پژو پارس هم چیزی بین 405 و 406 هست.
پژو 207i هم چیزی بین 206 و 207 فرانسوی هست.
هر دوشون اصالت ندارن.
ولی خوب 206 با 207 از لحاظ موتوری و فنی فرقی ندارن و فقط در ظاهر متفاوت هستن که اونم برمیگرده به سلیقه شما.
از ظاهر هر کدوم که خوشتون میاد اونو بخرید.البته 207i گرونتره بخاطر اینکه رینگ داره.که رینگشم اصلا قشنگ نیست.
با این اختلاف قیمت میشه رینگهای اورجینال زیباتری رو برای 206 یا 207i خرید.مثل اوراگان مثل سریکو و...
رضا 1390/6/21
ماشین خوبی است هر چی هست از206 بهتره
آرمین 1390/7/2
http://ir206.com/207i-t10.html
farnam 1390/7/9
با درود
ماشین خوبیه . اصولا ما ایرانی ها در مقابل چیزای جدید مقاومت می کنیم و هر چی که اول میاد بده بعد خوب می شه طرح ظاهریش به روز شده داشبوردشم به روزه یادتون نره یاریس یا قدرت موتور 80 اسب 15 میلیون از این گرونتره با همین امکانات یا هیوندا i20 با قدرت موتور 80 اسب و امکانت مشابه 14 میلیون گرونتره . موتورشم که تیپ 5 -206 هست که تولید نمیشد مدتی . در کل ماشین خوبیه تو ایران با شرایط ایران . در جواب دوستمون هم باید گفت ماشینی که 4 ماهه تولید می شه چطور آقا 6 ماه داشتن . من یکیشه دارم 1 ماهه . تا حالا زانتیا و 405 و سمند و .. نتونستن بگیرنش تو شتاب و مصرف هم عالیه قطعاتم که 206 هست و به صرفه تره . رینگش رو که بزاریم کنار خود لاستیکای میشلن که داره جبران می کنه اختلاف قیمتشه با 206 تیپ 5 .
علي 1390/7/18
واقعا قيمت بالاست مگه چه خبره مملكتي كه هر كه به فكر جيب خودشه از اين بهتر نميشه
پوریا 1390/7/28
من این ماشینو 8 ماهه دارم. اختلاف قیمتش با 206 تیپ 5 حدود 1 الی 1.5 که بابت رینگ و لاستیکو تغیرات داخلی میارزه. تیپ 5 هم که اگه کسی داشته باشه یا نشسته باشه پشتش میدونه چیه. من با این ماشین L90 زانتیا و پارس elx رو سوسک کردم. تنها ضعفش سر پیچاس که اینم کلا مشکل پلاتفورم 206 هست که اونم واسه راننده حرفه ای مسئله ای نیست. نهایتا اینکه من قبل این ماشین مگان، ال 90، جی ال ایکس و 206 تیپ 2 داشتم که از همشون یه سرو گردن بالاتره و خدایی باهاش حال می کنم.
پیمان 1390/8/16
207 بهترین موتور 1600 cc و داره!
( 110 اسب روی دور 5500 )که حتی بازده موتورش از تندر و مگان 1600 هم بهتره!
بعلاوه چون وزن کمی هم داره حد اقل مصرف و استحلاک رو خواهدداشت!
پژو سابقه ی زیادی داره و از خیلی از ماشینای هم پاش بهتره
کسی که سوارش بشه باید به آرم ماشینش افتخار کنه!
کافکا 1390/8/19
آقا ما تصمیم خودمونو گرفتیم
خریدار 207 خاکستری گیربکس معمولی البته به شرط کاملا خانگی و تمیز
پول نقد نقد
a1 1390/10/3
آیا 206‏ امکاناتش بیشتره از 207 ؟
مخصوصا امکانات داخلیش. قیافش زیاد مهم نیست.
abbas 1390/10/14
salam
man 9 mahe ke 207 daram azash raziam..
masrafesh khili paine.
ba sorate 90 ta 100/5.3 misozone
ba sorate 110 100/6.3 misozone
(khodam test kardam)
shetabesh alie
khodam rahat o bedone moshkel 180 ta ro bash dar avordam.

systeme tomozesh ham alie.
khob nemishe goft ke bikhod gerone .
chon tamame mashinai dakheli bikhod geronan
mohammad 1390/10/26
halate sefresh ke mikhari ziad jaleb ni..vali man yeki kharidam oo hesabi esport karadm kheyli bahal mishe...ye dast ringe khoshgelooo....shishe ha dudiiii....zire mashin navaraye LED....zenon....cheragh jeloaram avaz konin LED ....ye ertefaee khafan bezaniooo savar shi..tu gheymate 19.5 khube dg..az 206 ke behtar sport mishe
علی 1390/11/5
به نظر من خیلی بهتر از 206.اخه لا اقل نمیگن ماشینش 10تومانه.206از 8 ملیون داریم تا 18 همشم یه شکله.ما که با این قیمت میتونیم اینجور ماشینا سوارشیم بهتر نیس سواره جدیدتره بشیم؟
Ho3ein 1390/12/27
من این ماشینو دارم و ازش راضیم. ماشین بی دردسر و کم مصرف و راحتیه. غیر از ظاهرش از نظر فنی تنها تفاوتش با 206 تیپ 5(دستی) و 6(اتوماتیک)، ECU این ماشینه که پیشرفته تره. من از طراحی داخلیه اورگونومیکش واقعا راضیم. تنها ماشینیه که تو این رنج قیمت از نشستن توش خسته نمیشید. البته من اون که اینو گرفتم از نظر قیمتی تفاوت زیادی با 206 نداشت. از نظر ضاهرشم با تعویض اون رینگ و لاستیکای آشغاله و باریکش، و یع دستکاریه کوچولو توی چراغاش تو اون رنج قیمت ماشین ایده آلی میشه. رد ضمن، این ماشین در واقع 207 نیست، +206 هستش.
meysam 1391/1/3
بد نسیت چرا انقدر گرون؟چه خبر؟و اقعا سر گردنست؟
kami 1391/1/7
206+
رضا 1391/1/7
میخوام یکی بخرم! به نظرتون خوبه؟؟؟
علی رضا 1391/3/7
من یه ساله یکیش رو دارم خداییش ماشین خوبیه نسبت به بقیه ماشین های ایران خودرو
pouya 1391/6/17
dar mored 207 kasani bayad ghzavat konnanad ke hadaghal savarand bazia faghat az roy ehsasat harf mizanannd agha bamotor 1600 va shetab ali zantia ke motoresh 2000 sosk mikoneh
امید 1391/7/19
با سلام 206تیپ6 بهتراست یا207
mohammad 1391/8/20
agha in che vaze gheymate mashine.chera skheeeeee.ta koja pish mire akhe in vaziat
محمد مهدی 1392/4/31
خیلی هم ماشینه خوبیه همون 206تیپ5
فقط بدنش فرق میکنه.
mahdi 1392/5/1
یکی بگه جای صندوق عقبش به اندازه ای هست که بشه مسافرت رفت.
اتابک 1392/7/27
ماشین دارم خیلی خوبه
 • صادقی 1395/5/22
  واقعا جز خوبی از 207 چیزی نشنیدم
  آرزومه ی روز بتونم بخرم
majid 1392/9/10
حیف پول که واسه این ماشین بدی
به جاش mvm 315 یا 530 بخری خیلی برد کردی.
 • مهدی 1393/11/24
  دوست عزیز شما mvm بخر!!! سری ماشینهای چینی mvm بعد چند سال استفاده بلای جون صاحباشون میشن چون به لوازم یدکی درستو حسابی دارن و نه کسی ازتون میخرش، مگه با قیمت بسیار ناچیز .
 • محمد 1394/4/5
  دوست عزیز این رو همیشه بدون که خریداران ماشین های چینی صاحب اول آخرشان خودشان هستند من این تجربه رودارم
 • phoenix 1394/6/3
  ﺻﻔﺮ ﺗﺎ ﺻﺪ mvm 315 ﻫﺠﺪﻩ ﺛﺎﻧﻴﻪ اﺳﺖ , ﻓﻘﻄ ﺑﻪ ﺩﺭد ﻛﺴﺎﻳﻲ ﻣﻲ ﺧﻮﺭﻩ ﻛﻪ ﻫﻴﭻ ﻋﻼﻗﻪ اﻱ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ و ﺷﺘﺎﺏ ﻧﺪاﺭﻥ
 • سعید 1395/5/22
  خداوکیلی من خودم ی چرخ 207 تو به آشغالای چین نمیدم
  207 چپی هزار برابر رزش داره به چینی

 • parsa 1396/2/14
  خلایق هر چه لایق...تو چه میفهمی پژو چیه برو همون چری رو برون
 • کارن 1396/3/30
  دوست عزیزسلام
  حیف پول که بدی ماشین چینی مشتری اول وآخرش خودتی یه چرخ این ماشین به یه ام وی ام میارزه
 • کارن 1396/3/30
  دوست عزیزسلام
  حیف پول که بدی ماشین چینی مشتری اول وآخرش خودتی یه چرخ این ماشین به یه ام وی ام میارزه
ارشدي 1392/12/27
ma alan 3sale ye 207i darim be nazaram kheyli khube hade aghal az i 20 va cerato behtare
kiarash 1393/5/16
on azizi ke mige in az i20 va cerato behtre lotfan bege az che lahaz in mashin to nerkhe 40toman mashine khobeye vagarna sage ki bashe bekhad ba cerato moghayese az hich lahaz be cerato nemikhore lotfan az ro ehsas nazar nade aziz farda miyay migi in az s500 am behtare
farid 1393/7/3
آقاي majid شما ماهي چند از كارخانه mvm ميگيري تو همه معرفي ماشين هاي ايراني هي ميگي (حيف پول كه واسه اين بدي) بس كن هر جا ميرم اين نظر ميبينم در ضمن كل سري ماشين هاي mvm اندازه يه تاير 207 ارزش ندارند.
farid 1393/7/3
آقاي majid شما ماهي چند از كارخانه mvm ميگيري تو همه معرفي ماشين هاي ايراني هي ميگي (حيف پول كه واسه اين بدي) بس كن هر جا ميرم اين نظر ميبينم در ضمن كل سري ماشين هاي mvm اندازه يه تاير 207 ارزش ندارند.
 • رضا 1395/5/22
  دمت گرم آقا گل گفتی

  یعنی کل کارخونه های خودروسازی چین اندازه اون زبون بیرون زده شیر پژو نیستن
شایان 1393/7/6
man ye MVM 315 ) 0 kharidam enghadr azeat kard ke 2 mah badesh forokhtam 2 milion zarar kardam vali baz khoshhalam forokhtam,,vaghti koler migiri ke sar balayi bayad dande 1 beri kolan mootori khile zaefe
masoud 1393/7/21
من تقریبا همه ماشینای به درد بخور زیر 70تومنو امتحان کردم هیچکدوم به گرد 207 نمیرسن دوستانیکه قبول ندارن اول تجربه کنن بعد نظر بدن!
majid 1393/8/29
سلام دوستان
به نظر من که اصلا به قیمتش نمی ارزه آخه این ماشین چی داره؟ هیچی نداره با این پول گزینه های خیلی بهتری هست
 • آدینه 1396/7/18
  میشه چن تا گزینه بفرمایی؟ بجز ساندرو
رضا 1393/10/30
تو ایران ماشینی روی 207 نیومده اونایی که قبول نمی کنن یه بار امتحان کنن اسم 207 می ارزه به کل کارخانه های چینی
mohammad ghasem 1394/8/1
slm doostan aziz
aya shetabe 207 az 206 tu5 bishtare
chon shetabe 206 tu5 zade 11.6 va 207 zade 9.6!!!!!!!
 • مهدی 1394/9/10
  پژو 207 رو امتحان کنید
  بدون ایراد و بسیار خوب و با کیفیته
  کمتر ماشینی میتونه توی راه رفتن کلشو بخوابونه
وحید 1395/3/19
سلام به دوستان میخوام در مورد 207 مطالبی درج کنم از نظر انجین با 207که در فرانسه تولید میشه یکیه حتی همین انجینو میزارن روی 208فرقش با 206 تیپ پنج زیاده خیلی نرمتره شتابش کمی بیشتره به دلیل سیستم کامپیوترشه موتورش فرانسوی اصله توی ظاهر سینی جلوش کاملان فرق داره به دوتا گلگیرو یه کاپوت نیست باد گیرش کمتره به همین دلیل توی دور بیشتر میره شاید 10 تا 5تا داشبوردش بروزتره.در کل باید سوار بشید تا متوجه حرفام بشید برادر کوچیک من یدونه مدل 90 داره که مثل چشاش دوسش داره قبلان مزدا323 داشت اونم حرف نداشت اما میگه 207 رو بیشتر دوست داره بدلیل نرمی و شتابش هر کس که میخواد بخره شک نکنه ماشین فرانسویه مدل 95 تو راهه حدود 45 فکر کنم باشه میرزه با تشکر.
 • محمد 1395/5/13
  یه سوال داشتم
  ۲۰۷ نرم تره یا پتو گلبافت؟
saman 1395/9/8
سلام 207همون 206که طراحیش برزیلیه که تو اروپا بهش میگن 206پلاس نه 207 دومان قیمتی که نمایندگی میخواد برای این ماشین 15ساله بزاره خیلی زیاده میگن49 تا51 آخه مگه چیش از 206تیپ 5 بیشتر اگه ظاهرش باشه اونم 2 تا3 تومان بیشتر فرق داره خداییش.مردم یا باید ماشین چینی بخرن یا ماشین 15سال پیش اروپارو بخرن تازه اونم بدون کیفیتشو .
جواد 1395/9/8
سلام پژو 207 عالیه ولی جنس قطعات به پای 206 های مدل پایین مدل83 نمیرسه ولی کیفیت قابل قبول تو رنج تا 50 تومن عالیه فقط از نظر بادگیر بودن بخاطر کاپوت و چراغ های جلو کمی از 206 بادگیرتر شده ولی عالیه و نرم هست و فرانسه خودروهاش اکونومی میسازه که تا چندین سال با تکنولوژی روز جلو بره و ظاهر شکیل داخلی و اتاق رو داراست!
 • مسلم 1395/9/10
  باسلام خدمت دوستان پژو 207ای خودروی پژو فرانسه است ودر اواخر 2007 در کمپانیه پژو تولید شد تا اخر سال2012متوفق شد و جایگزینش 208امد ولی در کشورهای مانند برزیل و ارژانتین و مکزیک و چین هنوز تولید دارد و معروف به 207compakمیباشد که در فرانسه به نام 206 پلاس شناخته میشود 207iفرقش با 206این موارد است 1-نرمیه بیشتر2-عایق بندی بهتر3کمتر شدن صدای باد به دلیل نمای چراغها و کاپوت4-هندلیک بسیا بالاتر به دلیل زیر بندی بهتر ورینگهای عالی5-کیفیت داخل بهتر ورودریهای بهتر که خیلی محکمتر است.6-مصرف پایین تر از تیپ5 -7-نور بیشتر چراغ جلوها8-طراحیه جدید جلوپنجره ای برای خنکی بیشتر موتور9-ایرودینامیک بهتر برای سرعت بیشتر10-گیربکس بهتر در نرمیه کلاج و جا رفتن بهتر دنده11-و در اخر شکل بروز تر از نمای بیرون و داشبرد شکیل تر.ودر اخر پلاس در اروپا به این مفحوم که یعنی که معایب قدیم در مدل جدید رفع شده که به ان پلاس میگویند تمام این مطالب در زمانی به شما ثابت میشود که پشت رول این دو خودرو بشینید 206 تیپ 5و 207i.و در ماشینهای هاچبک زیر قیمت 50خودروی207iبهترین گزینه است.
رضا 1396/10/16
دوستان لطفا راهنمایی کنید
بین دنده ای و اتومات کدام بهتر است
احسان 1398/11/3
سلام. من يكم با صندلي هاش مشكل دارم. بعداز 2 روز رانندگي كمر درد گرفتم. بقيه 207 ها هم همينجوره ؟ ميشه صندليشو با يه صندلي بزرگتر عوض كنم؟
حسين محمدى 1399/3/26
من يه ٢٠٧ دنده اى مشكى دارم كه البته مثل همه توليدات داخل خيلى گرونه ولى يه ماشين با شتاب عالى بلوتوث داخلى وسيستم تنظيم صدااز روى فرمان وهمچنين كولر عالى كه حتى كمى روى قدرت موتوراثرمنفى نداره به همراه آبشنهاى راحتى مثل تنظيم برقى آينه بغل ازداخل وحتى تنظيم نور چراغ جلوازداخل بدون كمترين صداى اضافى ازطرف موتورياجلوبندى درمواجهه بادست اندازونمايش دقيق مصرف بنزين يادماى محيط بيرون وداخل به صورت جداگانه و... ماشين قبلى من اسپورتيج مدل٢٠١٥بوده كه بدلايلى فروختم ودركل راضيم.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران