ژن آلمانی در خیابان های تهران؛ اولین محموله خودروهای بورگوارد تحویل خریداران شد

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
بورگوارد یکی از قدیمی ترین خودروسازان آلمانی است که پس از چند دهه وقفه در فعالیت، اخیرا با مدیریت نوه بنیان گذار اولیه و سرمایه گذاری ثروتمندان چینی به حیات بازگشته است و می خواهد مانند ولوو، روند احیای برند خود را با بیشترین سرعت ممکن تجربه نماید. حضور در نمایشگاه های بین المللی و برنامه ریزی برای فعالیت مجدد خط تولید در آلمان از جمله برنامه های این شرکت برای بازگشت قدرتمندانه به میدان رقابت است و در عین حال مدیران بورگوارد نیم نگاهی نیز به بازار کشورهایی نظیر ایران دارند. در همین راستا حدود یکسال است که روند فعالیت این شرکت اصالتا آلمانی در ایران آغاز شده است و دیروز در مراسمی علیرغم کش و قوس های فراوان و تغییرات متعدد قانون، مدیران شرکت کیان موتور وارنا، به عنوان نماینده رسمی بورگوارد در ایران توانستند اولین سری خودروهای ثبت نامی را تحویل مشتریان علاقه مند به این برند دهند.
بورگوارد BX7, اولین محصول این شرکت برای بازار ایران، یک کراس اوور بزرگ هفت سرنشینه محسوب می شود که به لطف بهره گیری از پیشرانه دو لیتری توربو با ۲۲۴ اسب بخار قدرت، گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک و سیستم انتقال نیرو چهار چرخ محرک هوشمند، توانایی های حرکتی مناسبی را برای خریداران خود به ارمغان می آورد. در گام بعدی نیز قرار است تا مدل BX5 بورگوارد با موتور ۱.۸ لیتری توربو با قدرت ۱۹۰ اسب بخار در بازار ایران عرضه شود.
نظرات
 
 
 
Hossein 1397/3/10
قیافه ها حکایت از سر درون دارد... مرفحین بی درد
علی 1397/3/10
انصافا ملت ایران سزاوار احترام هستند درود بر مدیران شرکت کیان موتور وارنا.
ارین 1397/3/10
ینی شتر گاو پلنگ واقعی این برنده. تو خود چین شما اگه اینو پیدا کردی جایزه میدم
جواد 1397/3/10
ماشین چینی به اسم آلمانی و با قیمت آلمانی .
اشکان 1397/3/10
جریان چیه تو این مراسما، همه خودرو ها سفید یا مشکی ان!!!!؟ این همه رنگ خوشکل، چرا کسی سفارش نداده؟
iman 1397/3/10
سفید و مشکی ... واقعا مشکل ما ایرانیا با بقیه رنگها چیه ؟
امیر 1397/3/15
باز نسبت به کرمان موتور و بهمن بهتره که فقط چینی میدن حداقل این دورگه ست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران