تلاش تویوتا برای عرضه تویوتا C-HR با قیمت کمتر 22 هزار دلار

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
کمپانی خودروسازی تویوتا با اضافه کردن یک مدل جدید به خانواده C-HR، قصد دارد قیمت پایه این اتومبیل را به زیر 22 هزار دلار کاهش دهد. گفتنی است که این مدل در تیپ LE معرفی شده و به قیمت پایه 21 هزار و 990 دلار به مشتریان عرضه خواهد شد که نسبت به ارزان‌ترین مدل این خودرو یعنی XLE، حدود 1505 دلار قیمت کمتری دارد، ولی خب باز هم خودروی "هوندا HR-V" که رقیب اصلی تویوتا C-HR به شمار می‌آید، در مدل‌های پایه خود به قیمت 19 هزار و 670 دلار به مشتریان عرضه خواهد شد.
انتخاب تویوتا C-HR در مدل LE می‌تواند به معنی حذف برخی از امکانات نسخه پایه این اتومبیل در مدل XLE باشد که در این زمینه به رینگ‌های کوچک‌تر اتومبیل، نبود سقف 2 رنگ و کاهش رنگ قابل سفارش اتومبیل و برخی امکانات رفاهی اتومبیل می‌توان اشاره داشت، ولی خوشبختانه شرکت خودروسازی تویوتا اصلاحات زیادی در بخش ایمنی اتومبیل انجام نداده است و می‌توان صاحب همان تجهیزاتی شد که بر روی نسخه XLE به مشتریان عرضه می‌شود، از جمله سیستم هشدار خروج از خطوط جاده، سیستم ترمز اضطراری، نور بالای اتوماتیک و همچنین سیستم کروز کنترل تطبیق پذیر که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. ولی هشدار ترافیک عقب و یا سیستم هشدار نقاط کور حذف شده است که با خرید نسخه XLE می‌توان به آنان دسترسی داشت.

نظرات
 
 
 
هخامنش سعیدی 1397/3/13
در میاد 92 میلیون.
مدلی ک همینک تو بازاره چند دلاره؟ ک تو ایران 360 میلیونه!
kk 1397/3/13
در ايران:
تلاش ايرتويا براي عرضه chr با قيمت بالاي ٤٠٠ ملييون تومن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران