تبدیل بی ام و X5 اوراقی به آفرودر عجیب + فیلم

خودروهای با طول عمر بالا و یا ماشین‌های تصادفی، عموما اوراق شده و قطعات آن بازیافت می‌شود تا منجربه تولید یک خودروی دیگر شود، اما مکانیک‌های روسی چنین دیدگاهی ندارند و از یک خودروی اوراقی نهایت استفاده را خوهند کرد، از جمله این خودروی شاسی بلند بی ام و X5 قدیمی که حداقل در ظاهر خود حال و روز خوشی ندارد، ولی مکانیک‌های روسی داخل آن را تمیز می‌کنند، بدنه آن را برش داده و یک خودروی شاسی بلند آفرودی روباز خلق می‌کنند.
برای اینکه بدانید این دوستان چه بلایی بر سر این خودروی شاسی بلند روسی می‌آورند، گروه خودروبانک فیلم آن را آماده کرده و در انتهای مقاله بارگذاری کرده است که پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه این ویدیو هیجان انگیز را از دست ندهید، اما در ادامه بد نیست بدانید که مکانیک‌های روسی برای رسیدن به هدف خود تغییرات بسیار زیادی بر روی این خودروی شاسی بلند لوکس بی ام و انجام می‌دهند و آن را تبدیل به یک خودروی آفرودی روباز می‌کنند. از جمله برش سقف و ستون‌های اتومبیل، برش گلگیرهای اتومبیل برای استفاده از رینگ و لاستیک‌های بزرگ آفرودی، تغییر در سیستم تعلیق و همچنین جوش دادن میله‌های فلزی و ایجاد یک قفس محافظ برای سرنشینان داخل اتومبیل که می‌توانید جزییات بیشتر آن را به همراه یک آفرود هیجان انگیز در فیلم زیر تماشا کنید.

نظرات
 
 
 
آرشششش 1397/3/29
خسته نباشن :|
منتقد 1397/3/29
اگه این تو ایران بود میگفتن بی ام و دور رنگ ۸۰۰ میلیون
milad 1397/3/29
همین ماشینی که اینا می خوان اوراقش کنن تو ایران دست نیافتنیه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران