تست هندلینگ سدان 2 تنی آئودی را ببینید + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
آئودی A7 اسپرتبک 2059 دارای طول نزدیک به 5 متر و وزنی در حدود 2 تن است با این وجود اما این خودروی سدان خانوادگی توانایی حرکتی قابل توجهی نیز دارد. به تازگی تیم تست 77KM اقدام به انجام تست موس روی این خودرو در سرعت های 75 تا 78 کیلومتر بر ساعت کرده اند.
در تست موس در سرعت 75 کیلومتر آئودی A7 اسپرتبک عملکرد بسیار خوبی دارد اما با افزایش سرعت وضعیت برای این خودرو سخت تر می شود با این وجود اما هرگز قسمت عقب خودرو از کنترل خارج نمی شود و همچنان در مسیر باقی می ماند.
تمامی مدل های جدید آئودی از 4 نوع سیستم تعلیق جدید بهره مند هستند که شامل سیستم فنر و کمک فنر متداول و سیستم تعلیق بادی است و خودروی حاضر در این تست نیز به احتمال قوی به سیستم تعلیق بادی مجهز است. این سیستم تعلیق بادی جدید راحتی بیشتر و کنترل بهتر خودرو را با خود به همراه دارد.
سیستم تعلیق اسپرت نیز برای مدل های آئودی به صورت آپشن قابل انتخاب است که این سیستم دارای 10 میلیمتر ارتفاع پایین تری است. سیستم چهارچرخ فرمان گیر دینامیک این خودرو نیز به چرخ های عقبی اجازه می دهد تا 5 درجه زاویه بگیرند.
در انتها پیشنهاد می کنیم ویدیوی تست هندلینگ A7 اسپرتبک را از دست ندهید.

نظرات
 
 
 
محمدرضا 1397/4/7
عجب می پیچه...دمش گرم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران