افزایش قیمت رسمی محصولات سایپا و پارس‌خودرو

دنیای اقتصاد : به‌دنبال مجوز شورای رقابت برای افزایش حدودا هفت درصدی قیمت محصولات گروه خودروسازی سایپا، این خودروساز لیست جدید قیمت‌ها را اعلام کرد. طبق بخشنامه ابلاغی، قیمت پراید ۱۳۱ به ۲۲ میلیون و ۷۰۹ هزار تومان رسیده و پراید ۱۱۱ نیز ۲۲ میلیون و ۴۰۹ هزار تومان قیمت دارد.
همچنین پراید ۱۳۲ نیز از این پس با قیمت ۲۲ میلیون و ۱۲۲ هزار تومان در نمایندگی‌های سایپا و پارس‌خودرو به فروش می‌رسد و تیبا در مدل SX نیز ۲۷ میلیون و ۵۰۷ هزار تومان قیمت دارد.مدل دوگانه‌سوز تیبا اما با قیمت ۲۹ میلیون تومان عرضه می‌شود و این در شرایطی است که مدل هاچ‌بک این محصول ۳۰ میلیون و ۸۲۱ هزار تومان قیمت دارد. در مورد ساینا نیز سایپایی‌ها اعلام کرده‌اند این محصول از این پس قیمتی برابر با ۳۱ میلیون و ۱۴۳ هزار تومان خواهد داشت.از سوی دیگر اما قیمت تندر-۹۰ نیز به ۴۴ میلیون و ۲۴۸ هزار تومان افزایش پیدا کرده و پارس تندر نیز از این پس با قیمتی معادل ۴۷ میلیون و ۶۳ هزار تومان عرضه می‌شود. برای مدل مولتی مدیای این محصول نیز قیمتی برابر با ۴۸ میلیون و ۲۶۴ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
نظرات
 
 
 
ایران 1397/4/6
بشتابید بشتابید به سوی رستگاری !
...ا 1397/4/6
یکی از آرزو هام اینه ک یک بار تو ایران بگن فلان چیز ارزان شد
پسرک 1397/4/11
بشتابید عین قحطی زده ها ماشین بخرید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران