شرایط فروش جک S3 ویژه نیمه دوم مردادماه اعلام شد

جک S3 یکی از جدیدترین محصولات کرمان موتور است که در ماه های گذشته توانسته توجهات زیادی را به خودش جلب کند و فروش خوبی داشته باشد. این خودرو یک کراس اوور شهری است و با خودروهایی همانند چانگان CS35 و هایما S5 رقابت می کند. شباهت زیاد این خودرو به محصولات هیوندای، نظیر هیوندای ix25 موجب جلب توجهات به جک S3 شده است.
این خودرو برچسب قیمتی 105 میلیون و 500 هزار تومانی دارد و می توانید به صورت نقدی یا اقساطی آن را خریداری نمایید. برای خرید اقساطی، نیاز به پیش پرداخت های 40، 44 یا 48 میلیون تومانی دارید. مبلغ اقساط نیز به ترتیب دوازده ماهه به مبلغ 5 میلیون و 710 هزار تومان، 24 ماهه به مبلغ 2 میلیون و 970 هزار تومان و یا 36 ماهه به مبلغ 2 میلیون و 70 هزار تومان خواهد بود. موعد تحویل خودروها یکماهه بوده و جریمه تاخیر 2.5 درصد است.

شرایط فروش جک S3 ویژه نیمه دوم مردادماه

شرایط فروش جک S3 ویژه نیمه دوم مردادماه


نظرات
 
 
 
محمود 1397/5/18
من نمیدونم کرمان موتور که در تحویل خودروهای ثبت نامی چندین ماه قبلش ، کلی تاخیر داره و هنوز نتونسته تعهد تحویل اردیبهشت و خردادش رو انجام بده ، چجوری دوباره ثبت نام میکنه ، اون هم با تحویل یک ماهه ؟؟؟!!!
ماشینی رو که بهمن پارسال ثبت نام کرده و باید دو ماه پیش تحویل میداده ، هنوز معلوم نیست کی میخواد تحویل بده ، بعد امروز ثبت نام میکنه و یک ماه دیگه تحویل میده ؟؟!!
اگه اینجوریه چرا خودروهای قبلی رو تحویل نمیده ؟!
رضا دهستانی 1397/5/18
سلام دوستان شروع نشده تموم شد !!!
ارش 1397/5/20
این طرح تموم شده
روز 15 ام فقط 24 ساعت انجام شده و الان تو سایتشم نیست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران