رشد فروش خودرو در آمریکا

دنیای اقتصاد : خودروسازان بزرگ آمریکا از افزایش فروش خودرو در ماه آگوست خبر دادند که دلیل عمده آن نیز استقبال بیشتر شهروندان آمریکایی از خودروهای شاسی‌بلند بوده است.
رشد فروش خودرو در آمریکا
این افزایش فروش در حالی رخ داد که اطمینان خریداران و همچنین نرخ پایین بیکاری باعث شده تا افزایش نرخ سود بانکی تاثیر چندانی بر فروش خودرو در ایالات‌متحده نداشته‌باشد. شرکت فورد‌موتور به‌عنوان دومین خودروساز بزرگ آمریکا توانسته است در فروش محصولات خود در ماه آگوست به رقم ۲۱۸ هزار و ۵۰۲ دستگاه دست یابد. این درحالی است که میزان فروش این خودروساز در ماه آگوست سال ۲۰۱۷ کمتر از ۲۰۹ هزار دستگاه بوده‌است. فروش خودروهای اسپورت در ایالات‌متحده با رشد ۲۰ درصدی همراه بوده‌است، در‌حالی‌که کامیون‌های سبک نیز با افزایش ۷ درصدی فروش مواجه شده‌اند.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
Nader 1397/6/15
تلوزیون داخلی ما که کلا داره از بیکاری صد در صدی سایر کشور ها و اوضاع افتضاح اقتصادیشون میگه ،ماها نمی فهمیم امریکایی ها دارن توی فقر دست و پا می زنن و ما قدر امنیتو نمی دونم اینجا مملکت گل و بلبله و هیچکس دروغ نمی گه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران