قیمت جدید محصولات رنو ساندرو شرکت پارس خودرو - مهر 97 / اصلاحیه + جوابیه

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به تازگی یکی از سایت های داخلی خبری مبنی بر افزایش قیمت محصولات گروه رنو شرکت سایپا و پارس خودرو منتشر کرد که این خبر با واکنش پارس خودرو همراه شد.
در خبر اولیه عنوان شد که پیرو جلسه اخیر مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا و پارس خودرو و همچنین وزارت محترم صنعت، قیمت های مصوب کارخانه گروه رنو زیرمجموعه ساندرو افزایش یافته که از تاریخ 97/08/01 این قیمت های جدید توسط نمایندگی های فروش سایپا و پارس خودرو لازم الاجرا می باشند.
ضمنا در انتهای خبر توضیح داده شده بود که با توجه به متن قرارداد پیش فروش خودرو های گروه رنو قیمت محاسبه شده در زمان صدور دعوتنامه، قیمت روز کارخانه می باشد.
پارس خودرو در جوابیه ای ضمن تکذیب خبر هرگونه افزایش قیمت در محصولات خود، توضیح داد که هرگونه تغییر در قیمتهای محصولات این شرکت از طریق سایت سایپا نیوز به عنوان مرجع رسمی اخبار گروه سایپا اعلام خواهد شد.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/7/15
این هم مثل بقیه کارهاشون هست، اول یه شوک میدهند و تکذیب میکنند. در عین حال واکنش مردم را هم می سنجند. بعد از چند روز همون قیمت ها ابلاغ میشه. مردم هم دیگر واکنشی نشان نمیدهند
  • ناصر 1397/7/15
    تنهاراه برای مبارزه با بالا رفتن قیمت نخریدن است آش د۷ان سوزی نیستند این محصولاتی که چینی ها وایرانی ها تولید میکنند اگر مردم فقط ۶ ماه اتحاد داشته وبه سراغ ثبت نام یاخرید مستقیم دربازار نروند ودست دوم های قدیمی ترخارجی را به این مزخرف ها ترجیح‌دهند قطعا هم قیمت هم نحوه عرضه درکوتاه مدت هم شرایط نقدواقساط مثل پارسال برای این تولیدات بومی وچینی عوض شده وقیمت بدرخواست خریدار یامعقول تر میگردد ضمن اینکه قطعا وقتی عرضه زیاد ترازتقاضا شد کیفیت وخدمات پس ازفروش نیز خیلی بهتر میشود مردم هجوم نیاورند همه چیز درست میشود آنهایی که وسیله نداشته اند ۶ ماه دیگر تحمل تا اوضاع این کارخانه ها از لحاظ کیفیت وقیمت بسیار تاثیر کند
محمد 1397/7/21
فعلا که زمان چپاول مردم ایران است و شما هم هر چه دوست دارید بر سر این مردم خراب کنید..با یک وزیر فاسد صنعت و معدن بهتر از این نمی شود
سامان 1397/7/21
پاسخ به ناصر
دلت خوشه عزیز ، مردم به گوجه و سیب زمینی هم رحم نمیکنن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران