تفاوت قیمت محصولات سایپا نسبت به بازار چقدر است؟ + جدول

یکی از مهم ترین مواردی که به طور روزانه در فضای مجازی بررسی می شود، قیمت روز اتومبیل و همچنین مقایسه آن نسبت به قیمت کارخانه خواهد بود که در ماه های گذشته به دلیل نوسان شدید نرخ ارز و همچنین تاثیر آن بر روی سایر بازارها بویژه بازارخودرو تشدید شده است. حالا به گزارش خودروبانک و به نقل از عصرخودرو، لیستی از تفاوت قیمت میان محصولات سایپا در بازار و نمایندگی برای روز یکشنبه 11 آذرماه منتشر شده است که برخی از آنان اختلاف قیمت نزدیک به 2 برابر هم دارند که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

تفاوت قیمت محصولات سایپا نسبت به بازار

تفاوت قیمت محصولات سایپا نسبت به بازار

نظرات
 
 
 
محمد 1397/9/16
چه زود عادت کردیم به این قیمت های حبابی...! حباب سنگی!
  • امیر 1397/9/17
    نه داداش...
    فقط شما یک نفر عادت کردی...
    هرگونه افزایش قیمت منجر به ترکوندن هرگونه حباب و آقایون میشه
افشین 1397/9/17
ایجاد همین اختلاف قیمت هم کار خود خودروساز هاست. البته که این لیست کاملا با برنامه ریزی قبلی در اختیار رسانه ها قرار گرفته و در عمل حتی نمایندگی ها هم به نحوی مدیریت می کنند تا بیشتر از قیمت های ستون سمت چپ تحویل مشتری بدن و صد البته با کاهش محسوس آپشن. تنها دلیل اعلام چنین لیست هایی اینه که مردم رو تحریک به خرید کنند، منم وقتی میبینم خودروی نمایندگی چنین تفاوت قیمتی با بازار داره خوب به طبع تحریک به خرید میشم و اتفاقا چنین لیست هایی دندون های دلال ها رو هم تیزتر میکنه. لذا تمام این جرایانات زیر سر خود خودروسازهاست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران