نگاهی به شرایط بازار و قیمت جک J4 ، سدان اقتصادی کرمان موتور + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
جک J4 یک سدان اقتصادی چینی است که همانند دیگر سدان ها و کراس اوورهای چینی این رده، از یک پیشرانه 1500 سی سی تنفس طبیعی استفاده می کند. محصولات جک به واسطه عملکرد قابل قبولی که در بازار از خود ثبت کرده اند، نسبت به بسیاری از محصولات چینی، برتر شناخته می شوند و جک J4 نیز با همین پشتوانه، تاکنون توانسته فروش قابل توجهی داشته باشد.
عمده ترین رقیب جک J4 در بازار، تندر پلاس اتوماتیک است که به واسطه ویژگی های فنی، قرابت بالایی با این محصول دارد و دیگر رقیب آن نیز، جیلی GC6 به شمار می رود. با این وجود، به دلیل آنکه خودروهای این محدوده شباهت بسیاری به یکدیگر دارند، رقبای صفر کیلومتر جک J4 کم نیستند. در بین محصولات وطنی نیز رقیبی مانند پژو پارس اتوماتیک حضور دارد که سابقه حضور بیشتری در بازار داشته و قیمت کمتری نیز دارد. از سوی دیگر، این خودرو با برادر بزرگتر و قدیمی ترش یعنی جک J5 رقابت میکند که اکنون به گزینه ای ارزنده در بین محصولات کارکرده تبدیل شده است.
شاید بتوان عمده ترین نقطه ضعف جک J4 را کمبود امکانات و آپشن و ترمزهای ضعیف تر، نسبت به برخی رقبا دانست. البته در بین دیگر رقبا نیز، گزینه هایی با آپشن های فوق العاده حضور ندارند و تنها می توان بسترن B30 را خودرویی برتر از نظر امکانات رفاهی و ایمنی دانست که نسبت به جک J4 قیمت بالاتری داشته و تولید آن در هاله ای از ابهام قرار دارد. جک J4 خودرویی نسبتا جدید در بازار ایران است و نمونه های کارکرده آن در به تعداد بالا در بازار موجود نیستند. در ادامه نگاهی به وضعیت قیمت چند نمونه از جک J4 موجود در بازار خواهیم انداخت:

جدول قیمت جک J4 در بازار آزاد

جدول قیمت جک J4 در بازار آزاد


نظرات
 
 
 
H_ak 1397/10/9
ماشین ۱۲۰میلیونی مگه اقتصادی هس؟؟!!!!
abadan 1397/10/10
مگه زباله چینی اقتصادی هم میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران