تراست خودرو، تنها مرکز تخصصی خرید و فروش لیزینگی خودروهای کارکرده تویوتا، لکسوس و رنو

خرید و فروش خودروهای دست دوم همواره برای مالکین و خریداران مشکلاتی را به همراه داشته است. خریداران همیشه با عدم اطمینان به دنبال خودروی مورد نظرشان می‌روند، زیرا اطلاعات دقیقی از گذشته خودرو، خصوصاً وضعیت فنی آن را ندارند. از طرف دیگر فروشندگان سعی دارند خودروی کارکرده خود را به بهترین پیشنهاد و بالاترین قیمت بفروش برسانند. در این میان یافتن مراکز منصف و مطمئن به منظور اطمینان خاطر طرفین معامله نیز بر سختی این امر افزوده است. در این راستا تراست خودرو، مرکزی با استانداردهای جهانی و با همکاری شرکت‌های نگین خودرو و ایرتویا به عنوان نمایندگان رسمی رنو و تویوتا در ایران را راه اندازی نموده است تا در کنار خدمات خرید و فروش، خدماتی همچون ارزیابی تخصصی کیفی، گارانتی و پشتیبانی فنی به خودروهای کارکرده را نیز ارائه نماید.

تراست خودرو

تراست خودرو

از سوی دیگر، جای خالی مراکز لیزینگ و عدم حضور آن‌ها در انجام خرید خودروهای کارکرده باعث کم شدن توان خرید متقاضیان در این حوزه گردیده است. تراست خودرو افتخار دارد تا به عنوان پیشتاز در این عرصه، امکان استفاده از تسهیلات لیزینگ با همکاری شرکت‌های معتبر در این حوزه را ارائه دهد تا مشتریان محترم با اطمینان خاطر و افزایش قدرت نقدینگی، اقدام به خرید اقساطی خودروی کارکرده مورد نظر خود نمایند.
تراست خودرو، تنها مرکز تخصصی خرید و فروش خودروهای کارکرده تویوتا، لکسوس و رنو، برای اولین‌بار با مشارکت شرکت‌های لیزینگ معتبر، امکان استفاده از خرید و فروش اقساطی را برای مشتریان خود فراهم نموده است.
در این مجموعه می‌توانید خودروهای کارکرده نظیر لکسوس NX200t، رنو کولیوس، تویوتا راو4 و یا رنو تالیسمان را که از نظر فنی تایید تراست خودرو بوده‌اند، مشاهده کنید و با اطمینان خاطر از نظر شرایط بدنه و فنی اقدام به خرید آن حتی به صورت لیزینگی کنید. همچنین در صورت تمایل به فروش خودروهای خود با این برندها، می‌توانید خودروی خود را برای فروش به تراست خودرو بسپارید و این مجموعه خودروی شما را از نظر فنی و ظاهری تایید و به نمایش خواهد گذاشت.

خودروهای کارکرده تویوتا

خودروهای کارکرده تویوتا

به نظر می رسد که با شرایط کنونی بازار خودرو ایران، بازار خودروهای کارکرده به مراتب از اهمیت بیشتری بخوردار شود و در این راستا تراست خودرو مجموعه ای قابل اطمینان برای خرید و یا فروش خودروهای دست دوم تویوتا، لکسوس و رنو است.
نظرات
 
 
 
علیرضا 1397/10/9
مدیر عاملتون رو که گرفتن
رنو هم گذاشت رفت
تویوتا هم اولش هم نبود که بخواد بره
حالا این وسط تراست مراست چیه خدا می دونه.....XD
 • احمد غریبی 1397/10/10
  آقا بیخیال یه چوب برداشتین دارین همرو باهاش میزنید .....
  اینا چه ربطی به هم دارن یه شرکتم که میخواد با استاندارد قابل قبول کار کنه نمیذارن چیکار باید بکنه ؟
  من خودم ماشین از تراست خودرو خریدم، با آرامش بدون دردسر .
داریوش 1397/10/9
پول ما رو گرفتین ماشین نمیدین یکساله. حالا شدین دلال دست دوم. ماشاا... به این رو!!!
 • امیر 1397/10/14
  وضعیت خودرو مملکت رو که میبینید.
  کلا همه شرکتای وارد کننده همین شرایطو دارن.
  بیشتر از یک ساله اینا رو تو محدودیت گذاشتن اجازه نمیدن خودروهایی که ملت پیش فروش کردن وارد کشور بشه.
  بالاخره این شرکتا یه جوری باید برای بقای خودشون بجنگن.
  برای همین اکثر واردکننده ها الان دارن خدمات این شکلی ارائه میدن یا خدمات مشابه این

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران