جنگ داخلی میان تمامی فرزندان تسلا + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
ماه گذشته به جنگ داخلی و رقابت پورشه پانامرا هیبریدی و پورشه 911 توربو S با یکدیگر پرداختیم که خودروی ریز اندام پورشه 911 توربو S توانست برادر سنگین و درشت هیکل خود را شکست دهد، حال امروز هم یک ویدیو از جنگ داخلی میان برادران یکی دیگر از کمپانی‌های خودروسازی داریم، اما این بار جنگ داخلی میان محصولات تمام الکتریکی تسلا شکل گرفته تا نشان دهند کدامیک سریع‌تر از برادر دیگر خود است که فیلم آن توسط گروه خودروبانک آماده شده و در انتهای مقاله بارگذاری شده است که پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه آن را از دست ندهید.
در این جنگ داخلی، تمامی محصولات تسلا از جمله تسلا مدل S، مدل X، مدل 3 دیده می شود و حتی خودروی نسل قبل تسلا، یعنی تسلا رودستر به عنوان آغاز کننده فعالیت کمپانی خودروسازی تسلا هم دیده می شود، اما بدون شک خودروی از پیش برنده در این رقابت درگ تسلا مدل S خواهد بود که مانورپذیری بهتر و سیستم محرک قوی‌تر نسبت به برادران خود دارد، اما در ادامه باید دید که عملکرد دیگر محصولات تسلا بویژه خودروی تسلا رودستر چگونه خواهد بود و آیا خودروی نسل قبل تسلا می تواند با برادران نسل جدید خود رقابت کند یا خیر که پاسخ سوال شما در فیلم زیر آمده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران