قیمت جدید تیبا و ساینا خانواده X200 توسط سایپا اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
گروه خودروسازی سایپا نرخ جدید خانواده X200 را اعلام کرده است که شامل برخی از محصولات این شرکت از جمله "تیبا صندوقدار"، "تیبا دوگانه سوز"، "تیبا 2"، "سایپا ساینا گیربکس دنده‌ای" و همچنین خودروی هاچ بک "سایپا کوئیک با گیربکس دنده‌ای" می‌شود که از مورخ 27 دی ماه قابل اجرا خواهد بود.
باتوجه به جدول ارائه شده از سوی سایپا، می‌توان شاهد قیمت 39 میلیون و 425 هزار تومانی برای خودروی تیبا صندوقدار بود و دیگر اعضای خانواده تیبا یعنی تیبا دوگانه سوز با قیمت 44 میلیون و 175 هزار تومان و خودروی هاچ بک تیبا 2 به همراه رینگ فولادی قیمت جدید 42 میلیون و 275 هزار تومانی دریافت کرده است. دیگر محصولات سایپا از جمله سایپا ساینا به همراه رینگ فولادی و گیربکس دنده‌ای قیمت 44 میلیون و 175 هزار تومانی و همچنین خودروی سایپا کوئیک با گیربکس دستی قیمت جدید 46 میلیون تومانی دارد که در جدول زیر آمده است. البته عدم قید قیمت برای نسخه های اتوماتیک ساینا و کوییک می تواند به معنای توقف تولید این خودروها توسط سایپا باشد.ظاهرا دلیل این امر عدم توانایی سایپا در تامین گیربکس های اتوماتیک این محصولات است.

قیمت جدید خانواده X200 سایپا اعلام شد

قیمت جدید خانواده X200 سایپا اعلام شد

نظرات
 
 
 
محمد 1397/10/28
لعن و نفرین خدا به شما
ایرانی بدبخت 1397/10/28
یعنی خدایا من جوون تا چند سال بعد می تونم کار پیدا کنم .تا چند سال بعدش می تونم ماشین بخرم .چند سال باید کار کنم تا خونه بخرم و چند سال می تونم زندگی کنم ؟
محمد 1397/10/28
سایپا بِ کل رد داده =)!
alireza 1397/10/29
سایپا و ایرانخودرو به معنای واقعی کلمه وقیح شدند
در واقع از ماست که بر ماست
چند ماه کسی خرید نکنه این چند هزار دستگاهی که دپو کردن رو دستشون بمونه حساب کار دسشون میاد
هر جای دنیا هر وسیله ای که افزایش قیمت غیر منطقی داشته باشه همه دست به اعتصاب میزنن تا به وضعیت عادی برگرده
ولی ما چهار تا غر میزنیم بعد اگه فردا با همین قیمتا پیش فروش کنن از 4 صبح صف میکشیم واسشون
جک 1397/10/29
مهندس سه ماه آینده قیمت میشه ۱۰۰ میلیون
nb 1397/10/29
اگر اعتراض دارید نخرید وباقی هم انصراف بدن!واگر اعتراض ندارید بدونید با خریدتون وضع هرروز بدتر از دیروز خواهد بود!این شرکتها مشکلات ساختاری ومدیریتی عجیبی دارند واینجوری هم اصلاح نمیشن!
مجتبی 1397/10/29
واقعا همه میگن .نمیخریم .بعد همه هجوم میبرن برای خرید پیش فروش...
هرچی سرمون بیاد حقمونه...
بینام 1397/10/30
تا خریدار نباشه فروشنده ایی هم نیست این قانون همیشه همینطوریه پس ما مردم فقط با نخریدن میتونیم از این ذلت نجات پیدا کنیم ولی وقتی خرید میکنیم ینی ای شرایط رو قبول داریم و به ادامه این وضع رضایت داریم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران