صدور مجوز برای افزایش قیمت سایپا و سایر خودروسازان تایید نشد

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
رئیس سازمان بازرسی کل کشور به تازگی در مصاحبه با یکی از خبرگزاری های داخل ادعا کرده است که هیچ گونه مجوز کتبی ای برای افزایش قیمت خودرو از سوی سایپا و یا دیگر شرکت های خودروسازی تاکنون یافت نشده است.
به نقل از ایرنا ، ناصر سراج در پاسخ به این سوال که آیا افزایش اخیر قیمت محصولات گروه خودروسازی سایپا قانونی بوده است یا خیر توضیح داد که هرچند ما برای بررسی مجوز افزایش قیمت خودروها از سوی سایپا و دیگر خودروسازان استعلام های لازم را انجام داده ایم اما تاکنون مجوزی به دست ما نرسیده است.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد: بر اساس بررسی های صورت گرفته از سوی سازمان بازرسی کل کشور، تاکنون هیچگونه مجوز کتبی ای برای افزایش قیمت از سوی سایپا یا خودروسازی های دیگر یافت نشده است. البته احتمال اینکه مصوبه ای موجود باشد وجود دارد ولی هنوز پاسخ کتبی ای به سازمان بازرسی داده نشده است.
سراج در ادامه توضیح داد که مرتبا پیگیر این ماجرا می باشیم و به محض رسیدن به یک نتیجه قابل قبول آن را با خبرگزاری ها در میان خواهیم گذاشت.
وی در انتها عنوان کرد که شرکت های خودروسازی از جمله سایپا برای پاسخ دادن به سازمان بازرسی کشور مهلت طولانی در اختیار نداشته و نهایتا تا انتهای هفته جاری باید پاسخ خود را ارائه دهند و در صورتی که پاسخی به استعلام سازمان بازرسی کشور داده نشود این سازمان به صورت حضوری وارد عمل شده و در صورتی که مجوزی یافت نشود اقدامات عملی متناسب انجام خواهد شد.
نظرات
 
 
 
Moein 1397/11/2
تایيد کنید دروغ نگین
سوار الاغ بشم بهتره تا تو این مملکت دزد بازار با این خبراتون زندگی مردمو مسخره کردید
مرگ یکبار شیون یکبار
وحید 1397/11/2
رییس سازمان بازرسی کل کشور اگر عرضه داشت که کار نباید به اینجا می کشید.
حمیدرضا 1397/11/2
خدایشش همه این ملت مظلوم رو سرکار گذاشته اند... از خودروساز گرفته تا تمامی نهادهای نظارتی به اصطلاح حامی حقوق مشتری...آخر میبینی دست همشون تو یک کاسه بوده و این مشتری بدبخت بوده که به بهانه حمایت از صنعت خودرو سازی تاریخ گذشته داخلی ، متضرر شده....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران