4000 میلیارد تومان کمک مالی دولت به خودروسازان در راه است

عکس نویسنده
آراد فلاح
نویسنده
تزریق ۴ هزار میلیارد تومان به خودروسازان
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: یکی از محورهای اصلی مورد نظر وزارت صنعت، تامین نقدینگی لازم برای تولید خودرو است و در این زمینه دست‌کم چهار هزار میلیارد تومان به خودروسازی اختصاص می‌یابد. فرشاد مقیمی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سایپا در محل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) افزود: صنعت خودرو سهم ۲۵ درصدی در اقتصاد صنعتی کشور دارد و بیش از ۱۱۰ هزار نفر در این صنعت و افزون بر ۵۰۰ هزار نفر در صنوف مرتبط با آن مشغول به کارند که نشان از مسوولیت سنگین مسوولان در قبال این صنعت دارد. مقیمی در ادامه تاکید کرد: همه باید کمک کنیم این صنعت بتواند بار دیگر به شرایط گذشته بازگردد. معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت به تعهد ۱۳۲هزار دستگاهی سایپا به مشتریان اشاره کرد و تلاش مدیریت جدید شرکت در تحویل هر چه سریع‌تر این خودروها را خواستار شد.
نظرات
 
 
 
آیدین 1397/11/2
جالبه واقعا از اون طرف خودروسازها قیمت‌هاشون رو خودسرانه بالا می‌برند از این طرف هم دولت کمکشون میکنه.
حسن 1397/11/2
خودروهای امریکایی هم در راه است
هومن 1397/11/2
میلیارد میلیارد پول بی زبونو میریزن تو جیب اقوام و دوستان
saeid 1397/11/2
از این جیب به اون جیب؟
احمد 1397/11/2
اقا واسه یکبار هم که شده نظر ملت را برای حیف و میل بیت المال بخواین. من به عنوان یک ایرانی دلسوز با حتی یک ریال کمک به این شرکتهای مفت خور تنبل و بی کفایت مخالفم. نه تنها مخالف کمکم که می خوام حامیان اینها و مدیران حال و گذشته اونها هم محاکمه بشن.
نوید ج 1397/11/3
کاش همین پول رو به صورت وام بی بهره میدادن به جوونا. لاقل باور میکردیم که ارزشمون از پراید براشون بیشتره.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران