ویژه برنامه گرند تور (قسمت سوم از فصل سوم) منتشر شد + لینک دانلود

قسمت دوم و سوم از فصل سوم گرند تور ، موسوم به ویژه برنامه کلمبیا، در دو روز پیاپی منتشر شد. در این ویژه برنامه دو قسمتی که در روزهای جمعه و شنبه منتشر شد، جرمی کلارکسون، ریچارد هموند و جیمز می سفری پر چالش را با سه خودروی آفرودی در کلمبیا تجربه خواهند کرد. کلمبیا را صندوقچه ای از گنجینه طبیعت می نامند. بر خلاف سایر قسمت های مشابه، آغاز این سفر در شب و از شهر بزرگ کارتاهینا است. خودروهایی که برای این سفر در نظر گرفته شده اند عبارتند از یک فیات پاندا 4*4 ، یک جیپ رنگلر و یک شورولت سیلورادو که به سختی آن را از آب بیرون کشیدند. در ادامه و پس از طی ماجراهایی، هر سه مجری دوربین هایی را که برای عکس برداری از مناظر طبیعی کلمبیا همراه خود آورده اند، به یکدیگر نشان می دهند که صحنه های طنز خود را به همراه دارد. در ادامه این قسمت نیز شاهد درگ های خیابانی بین سه خودرو و گشت و گذار تیم گرند تور در جاده های کلمبیا هستیم.
در قسمت سوم، سه مجری برای یافتن حیوانات خاص، به مناطق عمیق جنگل سفر می کنند که همراه با دردسر های خاص خودش است و در نهایت موفق به یافتن یک خرس برای عکس برداری می شوند. در ادامه، تیم گرند تور به پایتخت کلمبیا، یعنی بوگوتا می رسند و در ادامه باید برای ادامه چالش هایی که دارند، خودروهای خود را بهینه سازی کنند. اگر مایل هستید که داستان های این سه نفر را در کلمبیا دنبال کنید، از طریق لینک های زیر قسمت های دوم و سوم این سری را می توانید دانلود کنید.

برای دانلود فصل سوم گرند تور به کانال تلگرام خودرو بانک مراجعه کنید:
دانلود قسمت اول فصل سوم گرند تور

دانلود قسمت دوم فصل سوم گرند تور

دانلود قسمت سوم فصل سوم گرند تور
نظرات
 
 
 
حامد 1397/11/7
سلام . من از تلگرام استفاده نمی کنم . چرا لینک دانلود در خود سایت نیست ؟!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران