صدور مجدد دعوتنامه کوییک، تیبا دوگانه و سایپا 151 با اصلاح قیمت

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد که با اصلاح دعوتنامه سه محصول خود از جمله "تیبا دوگانه سوز"، "سایپا کوییک" و همچنین خودروی "سایپا 151" و اعمال قیمت های قبلی، دعوتنامه جدید برای مشتریان صادر و برای تکمیل وجه ارسال خواهد شد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از ایران جیب، سایپا طی بخشنامه جدید به تمامی نمایندگی‌های خود در سراسر کشور اعلام کرده است که دعوتنامه تعهدات خودروهای کوییک دنده‌ای ، تیبا دوگانه سوز و 151 شامل اصلاح شده و پس از اعمال قیمت قبل در فاکتور، نسبت به تکمیل وجه از روز پنجشنبه 11 بهمن ماه 97 به مشتریان ارسال خواهد شد و در صورتی که مشتریان باقیمت جدید اقدام به تسویه حساب کرده اند، مازاد هزینه پرداختی به آنان بازگردانده خواهد شد.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/11/12
نمیدونم این کابوس گرونی و قحطی امسال کی میخواد تموم بشه که زندگی رو برای مردم زهر کرده و همه گرفتار شدن ، کوئیکی که پارسال همیشه رو دستشون باد کرده بود الان با ناز و منت میدن به ملت فروش جدید هم که خدا رحمتش کنه ، شرکت های وارد کننده خودرو هم که به لطف حمایت همه جانبه از این آشغال سازها و انحصاری کردن مرخص شدن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران