روغن موتور میلرز انگلستان به ایران رسید، اعطای نمایندگی فروش در سراسر کشور

هلدینگ داتیس بعنوان نماینده روغن موتور میلرز در ایران کار خود را بصورت رسمی آغاز کرد. هلدینگ داتیس پس از اخذ نمایندگی انحصاری هایکو اسپورتیو در ایران حالا با عقد قرارداد رسمی دیگری با یکی از مشهور ترین شرکت‌های تولید روانکار در جهان بعنوان نماینده انحصاری این برند در ایران کار خود را برای عرضه این محصول به بازار آغاز کرد. روغن موتور میلرز انگلستان (Millers) با بیش از 130 سال قدمت، یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین برندهای تولیدکننده روانکار در جهان است. روابط عمومی هلدینگ داتیس اعلام کرد شرکت‌های خودرویی و پخش محصولات روانکار می‌توانند با مراجعه به سایت این هلدینگ به نشانی www.datisworldwide.com و یا با تماس با شماره 75306 جهت اخذ نمایندگی اقدام نمایند.

روغن موتور میلرز

روغن موتور میلرز

نظرات
 
 
 
عماد 1397/11/14
شما همین چن وقت پیش کلیپ روغن موتورهای خودرو رو پخش کردین گفتین فعلا روغن موتور های داخل کشور از 4 تا کارخونه داخلی و فلان.بعد الان رپورتاژ میکنین روغن انگلستانی تو این شرایط تحریمی وارد بازار شد .اصلا با عقل جور در میاد؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران