شرایط فروش خودروهای مدیران خودرو ویژه فرهنگیان اعلام شد + سازمان های طرف قرارداد

هفته گذشته شرکت مدیران خودرو شرایط فروش جدید محصولات خود را اعلام کرد و به مناسب فرا رسیدن دهه مبارک فجر، فروش محصولات مختلف خود را در قالب طرح فروش "فوری" و "اعتباری" برای چند روز دیگر ادامه داد که در این طرح فروش محصولاتی همچون "ام وی ام 315 اسپرت"، "ام وی ام X22" و همچنین خودروی "ام وی ام X33" در اختیار مشتریان قرار گرفت. حال در روز گذشته شرکت مدیران خودرو از شرایط فروش ویژه محصولات خود برای فرهنگیان خبر داده است که جزییات آن به شرح زیر بوده و سازمان های طرف قرارداد در قالب یک عکس انتهای خبر قرار گرفته است.
به گفته مدیران خودرو، محصولات این شرکت برای فرهنگیان به صورت اقساطی بدون چک و به صورت ماهیانه باتوجه به سازمان طرف قرارداد خواهد بود و مشتریان می‌توانند برای خرید "ام وی ام 315 اسپرت دنده‌ای" مبلغ پیش پرداخت 27 میلیون و 900 هزار تومانی داشته باشند و برای خرید "ام وی ام X22" نیاز است که مشتریان سرمایه 47 میلیون و 985 هزار تومانی برای مدل دنده‌ای، سرمایه 48 میلیون و 860 هزار تومانی برای مدل دنده‌ای لاکچری و همچنین سرمایه 55 میلیون و 370 هزار تومانی برای پیش پرداخت نسخه اتوماتیک لاکچری ام وی ام X22 داشته باشند. در آخر هم خودروی X33 خواهد بود که برای ثبت نام آن نیاز به پیش پرداخت 66 میلیون و 850 هزار تومانی خواهد بود.

سازمان های طرف قرارداد

سازمان های طرف قرارداد

نظرات
 
 
 
لوپ 1397/11/18
فروختن این خودروها با این شرایط فروش خیانت به مشتری هس وقتی خودروهارو با پیش پرداخت های کم میفروشن بازار دسته دوم همه این ماشینا تعطیل میشه و صاحب اول و آخرش خودت میشی واقعا خواهش میکنم نکنید این کاررو باخودتون اگه پولتون واستون ارزش داره
محمد 1397/11/18
گدایی مشتری شروع شد ، با این قیمت ها و گرون فروشیتون عمرا کسی بخره
امید 1397/11/18
سلام یک فرهنگی با ماهی 2 و نیم میلیون حقوق چقدر میتونه قسط بده که خودرو مدیران خودرو بخره و بعدش از پس مخارج نگهداریشم براد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران