عملکرد وانت برقی ریویان R1T در مراسم صخره نوردی + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
شرکت خودروسازی ریویان تلاش می کند تولیدکننده‌ اولین پیکاپ های الکتریکی باشد. امروزه ساخت وانت بارهای الکتریکی به یکی از دغدغه های اصلی خودروسازان بزرگ تبدیل شده است. حتی فورد در حال کار روی F-150 الکتریکی است که در حال شارژ شدن هم مشاهده شده است.
شروع کار این وانت بارهای الکتریکی قبل از معرفی ریویان R1T در لس آنجلس اتفاق افتاد. اولین نگاه به اولین وانت بار الکتریکی که به بازار عرضه خواهد شد زمانی بود که قبل از معرفی این خودرو در لس آنجلس، این وانت بار در یک مراسم صخره نوردی به نمایش درآمد.
در این ویدیو، نگاه کمیابی به وانت بار الکتریکی ریویان R1T به میزبانی این خودروساز خواهید داشت. کیفیت این ویدیو خیلی خوب نیست، اما به نظر نمی آید کلیپ دیگری از این مراسم موجود باشد.
پس از معرفی این خودرو در لس آنجلس، ریویان وانت بار R1T و اس‌یووی R1S را در مراسم های مختلفی در کلورادو و ایالت‌های دیگر به نمایش درآورده است، جایی که این دو خودرو در حال کار هم مشاهده شدند.


نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران