با کیفیت ترین خودروهای داخلی در شرایط تحریم؛ معرفی 17 محصول 4 ستاره جاده مخصوص

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
گزارش ارزشیابی ملی خودروهای ساخت داخل از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام شد. طبق این گزارش خودروهای دارای رده‌های کیفی در دی ماه سال جاری مشخص شدند که از بین این خودروها، ۱۷ خودروی سواری توانستند ۴ ستاره کیفی را اخذ کنند.
به گزارش خودروبانک و به نقل از اخبار خودرو، در ارزیابی کیفی خودروهای سواری دسته قیمتی یک، خودروهای سوزوکی گرند ویتارا، نیو مزدا ۳ و پژو ۲۰۰۸ و دسته قیمتی دو خودروهای هیوندای i20 ، هاوال H2 ، هیوندای اکسنت و کیا سراتو توانستند ۴ ستاره کیفی را دریافت کنند.
در دسته قیمتی سه نیز خودروهای آریو اتوماتیک، چانگان CS35 و بسترن B30 و همچنین در دسته قیمتی چهار نیز پژو ۲۰۷ اتوماتیک، پژو ۲۰۷، آریو دنده‌ای، پارس تندر، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، تندر ۹۰ پلاس و رنو ساندرو موفق به دریافت ۴ ستاره کیفی شدند.
در دسته قیمتی ۵ هیچکدام از خودروهای سایپا ایکس ۱۱۱، سایپا ایکس ۱۳۱، سایپا ایکس ۱۳۲ و سایپا ایکس ۱۳۱ پارس خودرو موفق به اخذ رده کیفی بالا نشدند و دو ستاره کیفی دریافت کردند. در بخش وانت رده قیمتی یک، وانت پیکاپ فوتون سه ستاره و در دسته قیمتی دو، وانت تندر ۳ ستاره دریافت کردند.
علاوه بر خودروهای سواری، ارزیابی کیفی خودروهای سنگین هم مورد ارزیابی قرار گرفت و گروه خودروهای سنگین، ون مسافری وانا و مینی‌بوس موفق به اخذ ۴ ستاره کیفی شدند. در گروه کامیونت نیز کامیونت هیوندای HD65 ، کامیونت ایسوزو NMR85 و کامیونت ایسوزو NPR75K توانستند ۴ ستاره دریافت کنند. در گروه کامیون، کامیون ایسوزو FVR و گروه کشنده‌ها، کشنده ولوو FH500 و اسکانیا G410 موفق به اخذ ۴ ستاره کیفی شدند.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/11/24
آریو اتوماتیک که بشه چهار ستاره مشخصه چقدر ارزیابی معتبری هست ، جمع کنید کاسه کوزتونو اونکه گوشاش درازه خودتونید
علیرضا 1397/11/24
این ماشینهایی که زدین تا رده 4 که تقریبا اکثرشون دیگه تولید نخواهند شد!!!
آریو دنده ای که دوساله تولید نمیشه!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران