دعوتنامه بخشی از مشتریان تحویل مهر هاوال H2 بهمن موتور صادر شد + قیمت نهایی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
هاوال H2 در کنار چری تیگو 5 و جک S5 ، جز کراس اوورهای سایز متوسط بازار محسوب می شود که پس از تجربه نه چندان موفقی که عظیم خودرو در ارایه این محصول داشت، اکنون توسط بهمن موتور به بازار عرضه می شود. در طی چندماه گذشته، به واسطه مشکلات ایجاد شده در زمینه مونتاژ و عرضه این خودرو، تحویل هاوال H2 به مشتریان دچار تاخیر شده بود و اکنون بهمن موتور دعوتنامه برخی از این مشتریان را که موعد تحویل خودرو آنها مهرماه بوده است، صادر کرده است. قیمت این خودرو در آخرین دعوت نامه ارسال شده، 123 میلیون و 400 هزار تومان اعلام شده است. مهلت تحویل وجه مشتریان، بیست روز کاری پس از ارسال دعوت نامه است و مبلغ مورد نیاز برای پرداخت، 63 میلیون و 921 هزار و 300 تومان است. تصویر این دعوت نامه را می توانید در ادامه مشاهده نمایید:

دعوتنامه

دعوتنامه

طبق آمار منتشر شده از سوی دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت، تولید هاوال H2 در ماه های گذشته رو به زوال بوده و ممکن است این خودروها، آخرین هاوال های تولید شده در ایران باشند که به دست مشتریان می رسند. به واسطه پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر این خودرو، مالکان باید در مراقبت و نگهداری از هاوال H2 دقت لازم را داشته باشند و ممکن است در ادامه این خودرو با مشکل کمبود قطعات یدکی مواجه شود. از ابتدای سال تا پایان دی ماه، 1,643 دستگاه هاوال H2 تولید شده است. مزایای این خودرو شامل برند قدرتمند، کیفیت سواری و هندلینگ، دوربین قرار گرفته در آینه جانبی و موتور قوی می شوند و در مقابل، هاوال H2 معایبی همچون وزن زیاد، عرضه محدود و ریسک بروز مشکل برای خدمات پس از فروش را در مقابل رقبا دارد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران