شرایط ویژه فروش محصولات مدیران خودرو تمدید شد

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، با توجه به استقبال گسترده مردم از شرایط فروش ویژه دهه مبارک فجر، این شرایط با ارئه تسهیلات ویژه و منعطف جهت خرید محصولات برند ام وی ام به صورت محدود تا اطلاع ثانوی تمدید شد.
بر این اساس، مشتریان می‌توانند جهت خرید خودرو های ام وی ام ایکس 22، ام وی ام ایکس33 اس و ام وی ام 315 از روش های متنوعی با پرداخت 40 درصد قیمت محصول بهره مند شده و از تسهیلات 60 درصدی در دو روش مختلف استفاده نمایند. مشت ریان می توانند با پرداخت 10 درصد قیمت محصول در قالب یک چک دوماهه بدون بهره از تسهیلات 50 درصدی ارزش خودرو بهرمند شده و یا تمامی 60 درصد مابقی قیمت محصول را به عنوان تسهیلات استفاده نمایند. در هر دو روش بازپرداخت مدت زمان ارائه شده برای استفاده از تسهیلات تا 48 ماه منعطف می باشد.
تحویل این خودرو ها فوری بوده و از زمان ثبت نام و تکمیل پیش پرداخت و مدارک لازم طی مدت 30 روز صورت خواهد گرفت. لازم به ذکر است کلیه محصولات برند ام وی ام از گارانتی 3 ساله یا پیمایش 60 هزار کیلومتر برخوردار بوده و همچنین سرویس اولیه کلیه خودرو ها برای مشتریان رایگان خواهد بود.
مشتریان میتوانند با مراجعه به وبسایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir از نزدیک‌ترین نمایندگی‌ محل مورد نظر خود مطلع شوند.
نظرات
 
 
 
محمد 1397/11/27
آخی آشغالهاتون رو کسی نخریده ، مردم رو چی فرض کردین ؟؟؟ چری بنجل با این قیمت ها ؟؟؟ بشینین تا کسی بخره
رضا 1397/11/27
من کشته مرده این یه تیکه شدم به دلیل استقبال مردم!!!!آره جون خودتون شما که راست می گین....مونده رو دستتون نمی دونید چیکار بکنید
m 1397/11/27
تابلو باد کرده روی دستشون :D
محمد 1397/11/27
وقتی چیزی نفروختن باید هم تمدید بشه! خیلی ساده
کامی 1397/11/28
خخخخخخخخخخخخ
به دلیل استقبال گسترده مردم 😲😲😲
اگه استقبال گسترده بود پس چطور هنوز ماشین مونده
به قول خودشون که قطعه الان کمه و ماشین وارد نمیشه و از این دری وری ها !!!؟؟؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران