استقبال عجیب و غریب مشتریان از شاسی بلند رولزرویس

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
رولزرویس کولینان خودروی خیلی زیبایی نیست اما گویا طرفداران زیادی پیدا کرده به طوری که با وجود قیمت بسیار بالا و طراحی نه چندان اسپرت این خودرو اما استقبال بسیار خوبی از آن شده و رولزرویس باید به فکر افزایش تولید این مدل باشد.
رولزرویس که این روزها زیر مجموعه ای از بی ام و محسوب می شود مجبور شده تا برای افزایش تولید شاسی بلند خود اقدام به استخدام 200 نیروی جدید کند چون درخواست خرید برای کولینان به حدی بالا بوده که فعلا تا آخر جولای رولزرویس دیگر برای این مدل سفارش قبول نمی کند. با این وجود اما همچنان درخواست های زیادی برای خرید این مدل وجود دارد.

رولزرویس کولینان

رولزرویس کولینان

به گفته ی مدیر اجرایی رولزرویس با اینکه خط تولید کولینان با صد درصد ظرفیت خود در حال تولید خودرو است و برنامه ی گسترش خط تولید نیز شروع شده اما همچنان میزان تولید این خودرو کمتر از تقاضا است.

رولزرویس کولینان

رولزرویس کولینان

همچنین آمارها نشان می‌دهند که بیشتر خریداران کولینان قبلا نیز رولزرویس داشته اند و کولینان را به عنوان دومین رولزرویس وارد گاراژ خود می کنند.
به گفته ی مدیر اجرایی رولزرویس، بیشتر مشتریان مدل کولینان دارای یک فانتوم یا یک رولزرویس داون در منزل هستند و این بار ترجیح داده اند که رولزرویس شاسی بلند را هم امتحان کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران