سرنوشت خودروی فرهاد مجیدی بعد از درگیری با پلیس

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
به تازگی ویدئویی از درگیری لفظی فرهاد مجیدی ستاره سابق و دستیار فعلی باشگاه استقلال و یک مامور پلیس در فضای مجازی منتشر شده که حواشی فراوانی را به دنبال داشته است.
در تازه ترین اخبار سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا عنوان کرده است که خودروی مجیدی به دلیل سرعت بالای او(130 کیلومتر بر ساعت) و سرپیچی از اعمال قانون توسط راننده توقیف شده است.
به نقل از خبرآنلاین، سردار سلیمانی در خصوص مامور نیروی انتظامی نیز توضیح داده است که این مامور وظیفه خود را انجام داده و ایرادی به او وارد نیست. باید این مسئله آسیب شناسی شود و بحث تنها در خصوص آقای مجیدی نیست و همه در برابر قانون یکسان اند.
بنا به گفته های وی، انتشار این فیلم جرم محسوب شده و به احتمال برای شکایت از این بازیکن جلسه ای تشکیل خواهد شد و این عمل او بررسی می شود.
نظرات
 
 
 
ناشناس 1397/12/13
چه ربطی به ماشینه مجیدی داشت ؟؟؟؟؟
محسن 1397/12/13
همین ؟؟؟
فقط توقیف شد .
این جور اخبارا در سطح خودرو بانک نیس !!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران